Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-22
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2018:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů AoS, WH40, T9A či dalších. Více naleznete zde.


OGŘÍ DOUPĚ » TURNAJE OGR CUBB » Turnajové výsledky - archiv

Ogr Cubb Astofen - 4. - 5. 11. 2017

Celkový vítěz

1 Bartoš Filip Sirkař 107+
2 Bukvic Michal Pudl 107
3 Bernard Marek Berny 104
4 Linkin Max
103
5 Kovářík Karel Terecius 99
6 Pospíšil Marek Marchosias 98
7 Zich Ladislav Kyrys 97
8 Trapl Tomáš Tomlin 95
9 Pešta Ladislav Landis 94
10-11 Klinský Jan Firstflash 92
10-11 Podaný Jan Griffin 92
12-13 Dima Stashok
78
12-13 Puš Jan Nazghul 78
14 Čadil Jan Čáďa 77
15 Mirošník Karel Předseda 76
16 Ferjenčík Jan Ferda 70
17 Vajsejtl Jan Goblin 69
18 Vitásek Ota Rhawn 63
19-20 Bouša Michal Beowulf 56
19-20 Fišer Filip
56
21 Kříž Martin Ragallach 51
22 Medřický Filip Xod 50
23 Fencl Milan Zvonda 45
24 Malý Michal Houba 30

 

Nejlepší generál

1 Bartoš Filip Sirkař 72
2 Bernard Marek Berny 70
3 Linkin Max
65
4-5 Bukvic Michal Pudl 62
4-5 Dima Stashok
62
6-7 Pešta Ladislav Landis 61
6-7 Zich Ladislav Kyrys 61
8 Puš Jan Nazghul 58
9-10 Kovářík Karel Terecius 55
9-10 Pospíšil Marek Marchosias 55
11-13 Ferjenčík Jan Ferda 53
11-13 Klinský Jan Firstflash 53
11-13 Vajsejtl Jan Goblin 53
14 Podaný Jan Griffin 52
15 Trapl Tomáš Tomlin 49
16 Bouša Michal Beowulf 46
17 Mirošník Karel Předseda 44
18 Kříž Martin Ragallach 42
19 Medřický Filip Xod 40
20 Fišer Filip
39
21 Čadil Jan Čáďa 36
22 Malý Michal Houba 30
23 Fencl Milan Zvonda 29
24 Vitásek Ota Rhawn 25

 

Mistr štětce - dle organizátora

1 Trapl Tomáš Tomlin 46
2 Bukvic Michal Pudl 45
3 Kovářík Karel Terecius 44
4 Pospíšil Marek Marchosias 43
5 Čadil Jan Čáďa 41
6 Podaný Jan Griffin 40
7 Klinský Jan Firstflash 39
8-9 Linkin Max
38
8-9 Vitásek Ota Rhawn 38
10 Zich Ladislav Kyrys 36
11 Bartoš Filip Sirkař 35
12 Bernard Marek Berny 34
13 Pešta Ladislav Landis 33
14 Mirošník Karel Předseda 32
15 Puš Jan Nazghul 20
16-17 Ferjenčík Jan Ferda 17
16-17 Fišer Filip
17
18-20 Dima Stashok
16
18-20 Fencl Milan Zvonda 16
18-20 Vajsejtl Jan Goblin 16
21-22 Bouša Michal Beowulf 10
21-22 Medřický Filip Xod 10
23 Kříž Martin Ragallach 9

 

Mistr štetce - volba hráčů

Tomáš Trapl