Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina Ogr Cubb Sovanheng

Celkový vítěz


Jméno Přezdívka Armáda CELKEM
1 Bukvic Michal Pudl Empire of Sonnstahl 101
2 Hrubý Jakub Wraithuso Warriors of the Dark Gods 97
3 Ambrož Petr Ampy Daemon Legions 95
4 Malý Ondřej Malďák Warriors of the Dark Gods 92
5 Hovorka David Kejv Ogre Khans 91
6 Malý Matěj Malis Dwarven Holds 86
7 Zich Ladislav Kyrys Kingdom of Equitaine 84
8 Bartoš Filip Sirkař Vampire Covenant 83
9 Skřivánek Adam Evanarion Highborn Elves 83
10 Veska Tobiáš DrAnthrax Vampire Covenant 83
11 Trapl Tomáš Tomlin Sylvan Elves 81
12 Bernard Marek xBerny Warriors of the Dark Gods 71
13 Mýtina Ondřej Vrinkl Kingdom of Equitaine 70
14 Klinský Jakub FirstFlash Orcs and Goblins 69
15 Vavřiník Tomáš Mabool Highborn Elves 67
16 Zaviačič Jiří Prezident Orcs and Goblins 64
17 Pálka David Ocelot Beast Herds 60
18 Švec František Freezy Ogre Khans 57
19 Puš Jan Nazghul Warriors of the Dark Gods 53
20 Fencl Milan Zvonda Warriors of the Dark Gods 52
21 Pospíšil Marek Marchosias Dread Elves 50
22 Malý Michal Houba
45
23 Bouša Michal Beowulf Infernal Dwarves 38
24 Kříž Martin Ragallach Warriors of the Dark Gods 28

 

Nejlepší generál


Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Skřivánek Adam Evanarion Highborn Elves 74
2 Bartoš Filip Sirkař Vampire Covenant 71
3 Bukvic Michal Pudl Empire of Sonnstahl 67
4 Veska Tobiáš DrAnthrax Vampire Covenant 62
5 Bernard Marek xBerny Warriors of the Dark Gods 61
6 Hovorka David Kejv Ogre Khans 57
7 Hrubý Jakub Wraithuso Warriors of the Dark Gods 57
8 Malý Ondřej Malďák Warriors of the Dark Gods 57
9 Ambrož Petr Ampy Daemon Legions 56
10 Klinský Jakub FirstFlash Orcs and Goblins 55
11 Zaviačič Jiří Prezident Orcs and Goblins 54
12 Pálka David Ocelot Beast Herds 51
13 Malý Matěj Malis Dwarven Holds 49
14 Vavřiník Tomáš Mabool Highborn Elves 49
15 Malý Michal Houba
45
16 Zich Ladislav Kyrys Kingdom of Equitaine 45
17 Trapl Tomáš Tomlin Sylvan Elves 40
18 Puš Jan Nazghul Warriors of the Dark Gods 39
19 Fencl Milan Zvonda Warriors of the Dark Gods 38
20 Pospíšil Marek Marchosias Dread Elves 34
21 Mýtina Ondřej Vrinkl Kingdom of Equitaine 31
22 Bouša Michal Beowulf Infernal Dwarves 29
23 Švec František Freezy Ogre Khans 22
24 Kříž Martin Ragallach Warriors of the Dark Gods 17

 

Mistr štětce - dle Ogra


Jméno Přezdívka Armáda Barvení
1 Trapl Tomáš Tomlin Sylvan Elves 41
2 Hrubý Jakub Wraithuso Warriors of the Dark Gods 40
3 Ambrož Petr Ampy Daemon Legions 39
4 Mýtina Ondřej Vrinkl Kingdom of Equitaine 39
5 Zich Ladislav Kyrys Kingdom of Equitaine 39
6 Malý Matěj Malis Dwarven Holds 37
7 Malý Ondřej Malďák Warriors of the Dark Gods 35
8 Švec František Freezy Ogre Khans 35
9 Bukvic Michal Pudl Empire of Sonnstahl 34
10 Hovorka David Kejv Ogre Khans 34
11 Veska Tobiáš DrAnthrax Vampire Covenant 21
12 Vavřiník Tomáš Mabool Highborn Elves 18
13 Pospíšil Marek Marchosias Dread Elves 16
14 Fencl Milan Zvonda Warriors of the Dark Gods 14
15 Klinský Jakub FirstFlash Orcs and Goblins 14
16 Puš Jan Nazghul Warriors of the Dark Gods 14
17 Bartoš Filip Sirkař Vampire Covenant 12
18 Kříž Martin Ragallach Warriors of the Dark Gods 11
19 Bernard Marek xBerny Warriors of the Dark Gods 10
20 Zaviačič Jiří Prezident Orcs and Goblins 10
21 Bouša Michal Beowulf Infernal Dwarves 9
22 Pálka David Ocelot Beast Herds 9
23 Skřivánek Adam Evanarion Highborn Elves 9

Mistr štětce - volba hráčů

Hrubý Jakub Wraithuso Warriors of the Dark Gods

 

 

 

 

OTA3Y2Y4