Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina Ogr Cubb Darkwald

9th Age

 

Celkový vítěz turnaje

Kombinace výsledků z bitev a nabarvení

Jméno Přezdívka
1 Schovanec Jindřich Beltar
2 Bukvic Michal Pudl
3 Klinský Jakub Firstflash
4 Krampera Aleš Killborn
5 Mýtina Ondřej Vrinkl
6-7 Čermák Jakub Quetzel
6-7 Hrubý Jakub Wraithuso
8 Trapl Tomáš Tomlin
9-10 Malý Michal Houba
9-10 Malý Ondřej Malďák
11 Veska Tobiáš Antharx
12 Malý Matěj Malis
13 Kovářík Karel Terecius
14 Hovorka David Kejv
15 Kutnar Jan Pidel
16-17 Hejl Michal Zorin
16-17 Zaviačič Jiří Prezident
18 Pospíšil Marek -
19 Skřivánek Adam Evan
20 Ivan Martin Fofo
21 Novotný Martin Hoth
22 Kříž Martin Ragalach
23 Šimeček Vladislav Anomander
24 Vitásek Otakar Rhawn
25 Fencl Milan Zvonda
26 Švec František Freezy
27 Medřický Filip Xod
28 Bouša Michal Beowulf

 

 

Nejlepší generál

Pořadí podle výsledků z bitev


Jméno Přezdívka Generál
1 Bukvic Michal
Pudl 75
2 Schovanec Jindřich
Beltar 69
3-4 Krampera Aleš Killborn 66
3-4 Hovorka David Kejv 66
5 Klinský Jakub Firstflash 64
6-7 Mýtina Ondřej Vrinkl 61
6-7 Kutnar Jan Pidel 61
8 Skřivánek Adam Evan 61
9-10 Čermák Jakub Quetzel 54
9-10 Malý Michal houba 54
11 Zaviačič Jiří Prezident 53
12 Hrubý Jakub Wraithuso 50
13 Ivan Martin Fofo 49
14-15 Trapl Tomáš Tomlin 48
14-15 Malý Ondřej Malďák 48
16-17 Veska Tobiáš Anthrax 45
16-17 Novotný Martin Hoth 45
18 Pospíšil Marek - 44
19-20 Šimeček Vladislav Anomander 43
19-20 Švec František Freezy 43
21 Malý Matěj Malis 42
22 Kříž Martin Ragalach 41
23 Kovářík Karel Terecius 40
24 Bouša Michal Beowulf 39
25 Hejl Michal Zorin 34
26 Vitásek Otakar Rhawn 30
27 Fencl Milan Zvonda 29
28 Medřický Filip Xod 27

Mistr štětce - organizátoři

Nabarvení armády dle hodnocení organizátora

Jindřich "Beltar" Schovanec

Mistr štětce - hráči

Nejlépe nabarvená armáda dle volby hráčů

Tomáš "Tomlin" Trapl

 

Warzone

Jméno / přezdívka Výhry / Body
1 Blain 5 / 70
2 4 / Foltest 60
3-4 Davec 3 / 55
3-4 Pinďa 3 / 55
5 Kyrys 3 / 45
6 Wracas 3 / 35
7 Dan 2 / 40
8 Tellsek 2 / 40
9 Bauhaus 2 /
10 Libor 1 (+1x remiza) / 35
11 Padlar 1 / 20
12 Lukáš 0 (+1x remiza) / 20

Pozdíly v pořadí v případě stejného počtu výher i bodů určuje dále Time Rating.

 

KoW

Jméno / přezdívka
1 Al Quds
2 Deff
3 Serenitka
4 Kasumi
5 James + Max
6 Nenuphar

 

Firestorm Armada

Jméno / přezdívka
1 Kurgan
2 Zrnozaba
3 Pepsssin
4 Mrož
5 Ohm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NTYyOGRkYj