Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Skullreach

Celkový vítěz:

1 Koštíř Josef HornedRat Skaven 109
2 Klinský Jakub Firstflash Lizardmen 108
3-4 Indra Ladislav Gwinn The Empire 105
3-4 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts 105
5-6 Bukvic Michal Pudl High Elves 104
5-6 Konvalinka Jiří Bigles The Empire 104
7 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 103
8 Švec František Freezy Daemons of Chaos 102
9 Krampera Aleš Killborn Daemons of Chaos 97
10 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 96
11 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven 90
12 Podaný Jan Griffin Dark Elves 87
13-14 Škréta Pavel - The Empire 86
13-14 Veska Tobiáš DrAnthrax Dark Elves 86
15 Puš Jan Nazghul Daemons of Chaos 85
16-17 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 84
16-17 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 84
18 Kučera Vít Kasumi Vampire Counts 82
19 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 80
20 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 70
21 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves 68
22 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 67
23 Novotný Martin - Dark Elves 65
24-25 Kutnar Jan Pidel Ogre Kingdoms 64
24-25 Vráblík Aleš Alex Bretonnia 64
26 Popelka Antonín Atonius Warriors of Chaos 63
27 Podaný Filip Fido Vampire Counts 62
28 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 60
29 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 57
30 Zaviačič Jiří Prezident High Elves 55
31 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 52
32 Kříž Martin Ragallach Warriors of Chaos 41
33 Medřický Filip Xod Dwarfs 35

Nejlepší generál:

1 Veska Tobiáš DrAnthrax Dark Elves 77
2 Bukvic Michal Pudl High Elves 70
3 Klinský Jakub Firstflash Lizardmen 69
4 Puš Jan Nazghul Daemons of Chaos 66
5 Švec František Freezy Daemons of Chaos 64
6 Koštíř Josef HornedRat Skaven 62
7-10 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 59
7-10 Konvalinka Jiří Bigles The Empire 59
7-10 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts 59
7-10 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves 59
11 Krampera Aleš Killborn Daemons of Chaos 58
12-13 Indra Ladislav Gwinn The Empire 55
12-13 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 55
14 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 53
15 Kutnar Jan Pidel Ogre Kingdoms 52
16 Novotný Martin - Dark Elves 51
17 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven 50
18-19 Podaný Jan Griffin Dark Elves 47
18-19 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 47
20 Podaný Filip Fido Vampire Counts 46
21 Popelka Antonín Atonius Warriors of Chaos 44
22 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 43
23-25 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 42
23-25 Škréta Pavel - The Empire 42
23-25 Zaviačič Jiří Prezident High Elves 42
26 Kučera Vít Kasumi Vampire Counts 41
27-28 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 40
27-28 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 40
29 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 39
30 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 34
31 Kříž Martin Ragallach Warriors of Chaos 31
32 Vráblík Aleš Alex Bretonnia 26
33 Medřický Filip Xod Dwarfs 19

Mistr štětce - Ogr:

1 Indra Ladislav Gwinn The Empire
2 Koštíř Josef HornedRat Skaven
3 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts
4-5 Konvalinka Jiří Bigles The Empire
4-5 Kozák Kamil Skaven2 Skaven
6-8 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos
6-8 Škréta Pavel - The Empire
6-8 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs
9-10 Kučera Vít Kasumi Vampire Counts
9-10 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia
11-12 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven
11-12 Podaný Jan Griffin Dark Elves
13-14 Klinský Jakub Firstflash Lizardmen
13-14 Krampera Aleš Killborn Daemons of Chaos
15-16 Švec František Freezy Daemons of Chaos
15-16 Vráblík Aleš Alex Bretonnia
17 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves
18 Bukvic Michal Pudl High Elves
19 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos
20-21 Popelka Antonín Atonius Warriors of Chaos
20-21 Puš Jan Nazghul Daemons of Chaos
22 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos
23 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts
24-25 Medřický Filip Xod Dwarfs
24-25 Podaný Filip Fido Vampire Counts
26 Novotný Martin - Dark Elves
27 Zaviačič Jiří Prezident High Elves
28-29 Kutnar Jan Pidel Ogre Kingdoms
28-29 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins
30-31 Kříž Martin Ragallach Warriors of Chaos
30-31 Šimeček Vladislav Anomander The Empire
32-33 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves
32-33 Veska Tobiáš DrAnthrax Dark Elves

Mistr štětce - volba hráčů:

Indra Ladislav Gwinn The Empire

 

NWMyY2