Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Graia

Celkový vítěz


Jméno Přezdívka Armáda Celkem
1 Moravec Martin Goran Tau Empire / Tyranids 124
2 Čadík Jindřich Uzmetosere Dark Angels 102
3 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 96
4 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar 90
5 Mikoška Tomáš Asghar Tyranids 88
6-7 Král Vlasta Meshuggah Necrons 87
6-7 Nechvátal Otakar Ulrik Orks 87
8 Bernard Marek xBerny Orks 85
9-10 Rapušák Tomáš Torapu Harlequins / Dark Eldar 80
9-10 Šmíd Radek Ramses Eldar 80
11 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 78
12 Papáček Miroslav - Grey Knights 65
13 Kořínek Zdeněk Diablo Dark Eldar 63
14 Sabol Ivan - Dark Angels 61
15-16 Janovec Jiří - Eldar 60
15-16 Seidel Lukáš Pikaču Space Wolves 60
17 Pekarik David Dejv Space Marines 57
18-19 Hodan Robin - Space Wolves 48
18-19 Il'kanin Vít Křeček Astra Militarum 48
20 Matuszek Jan Prcekigor Astra Militarum 43

Nejlepší generál


Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Moravec Martin Goran Tau Empire / Tyranids 91
2 Bernard Marek xBerny Orks 78
3 Mikoška Tomáš Asghar Tyranids 75
4 Šmíd Radek Ramses Eldar 62
5 Čadík Jindřich Uzmetosere Dark Angels 61
6 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 60
7 Král Vlasta Meshuggah Necrons 56
8-9 Janovec Jiří - Eldar 51
8-9 Rapušák Tomáš Torapu Harlequins / Dark Eldar 51
10-11 Kořínek Zdeněk Diablo Dark Eldar 50
10-11 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar 50
12-13 Nechvátal Otakar Ulrik Orks 47
12-13 Seidel Lukáš Pikaču Space Wolves 47
14 Pekarik David Dejv Space Marines
44
15 Hodan Robin - Space Wolves
42
16 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 41
17 Matuszek Jan Prcekigor Astra Militarum 28
18 Sabol Ivan - Dark Angels 26
19 Papáček Miroslav - Grey Knights 22
20 Il'kanin Vít Křeček Astra Militarum
14

 

Mistr štětce


Jméno Přezdívka Armáda CELKEM
1 Papáček Miroslav - Grey Knights 43
2 Čadík Jindřich Uzmetosere Dark Angels 41
3-4 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar 40
3-4 Nechvátal Otakar Ulrik Orks 40
5 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 37
6 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 36
7 Sabol Ivan - Dark Angels 35
8 Il'kanin Vít Křeček Astra Militarum 34
9 Moravec Martin Goran Tau Empire / Tyranids 33
10 Král Vlasta Meshuggah Necrons 31
11 Rapušák Tomáš Torapu Harlequins / Dark Eldar 29
12 Šmíd Radek Ramses Eldar 18
13 Matuszek Jan Prcekigor Astra Militarum 15
14-17 Kořínek Zdeněk Diablo Dark Eldar 13
14-17 Mikoška Tomáš Asghar Tyranids 13
14-17 Pekarik David Dejv Space Marines 13
14-17 Seidel Lukáš Pikaču Space Wolves 13
18 Janovec Jiří - Eldar 9
19 Bernard Marek xBerny Orks 7
20 Hodan Robin - Space Wolves 6

Mistr štěce - volba hráčů

Nechvátal Otakar

 


 

NWZmN