Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Alaric Prime - 4. - 5. 10. 2014

Warhammer 40.000 - 1.850 bodů

Celkový vítěz


Jméno Přezdívka Armáda Celkem
1 Cullen Darragh - Astra Militarum 59
2-3 Crhán Jiří - Farsight Enlave + Tau 58
2-3 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar 58
4-6 Čadík Jindřich Užmětosere Dark Angels 56
4-6 Mikoška Tomáš - Space Marines 56
4-6 Papáček Miroslav - Grey Knights 56
7 Šeliga Rudolf - Space Marines 53
8 Kárník Jan McBaf Crimson Slaughter 50
9 Kovářík Karel Terecius Dark Eldar 49
10 Bernard Marek xBerny Necrons 48
11-12 Boráň Michal Tai Chaos Space Marines 47
11-12 Tesner Jiří Grigorij Astra Militarum + Space Wolves 47
13 Moravec Martin Goran Tyranids + Chaos Daemons 46
14-15 Dušek Vojtěch Mouka22 Chaos Space Marines 45
14-15 Nechvátal Ota Ulrik Orks 45
16-17 Baron Václav Václav2 Space Marines 44
16-17 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 44
18-19 Fiala Tomáš Filth Necrons 43
18-19 Straka Vojtěch Chaindler Eldar 43
20 Pišoja Ondrej - Tau Empire 42
21 Hořák Petr Sabre Chaos Daemons 40
22-24 Dostál David Dostík Blood Angels 37
22-24 Rapušák Tomáš - Eldar 37
22-24 Šeliga Milan Ravenity Crimson Slaughter 37
25-27 Bernát Tomáš Alessan Astra Militarum 34
25-27 Cinko Miloslav Lynx Tyranids 34
25-27 Šťastný Marek Rogen Tau Empire 34
28-29 I'lkanin Vít Madhamster Imperial Guard 33
28-29 Matuszek Jan Prcekigor Astra Militarum 33
30-32 Černický Martin Zlosyn Eldar 31
30-32 Janovec Jiří - Eldar 31
30-32 Kačinetz Lukáš Katcher Chaos Daemons 31
33-35 Grunt Ondřej Daran Grey Knights 30
33-35 Král Vlasta - Necrons 30
33-35 Žák Michael Jacques Chaos Space Marines 30
36 Šarina Michal Lich Space Wolves 29
37 Sousedík Martin Susko Chaos Space Marines 27
38 Špinka Zdeněk Pepsssin Dark Angels 26
39 Binar Adam - Astra Militarum 23
40 Körmendy Petr - Astra Militarum 21
41 Bonnet Fareyd - Dark Angels 17

 

Nejlepší generál

No. Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Cullen Darragh

42
2 Bernard Marek xBerny Necrons 40
3-4 Crhán Jiří - Farsight Enlave + Tau 39
3-4 Straka Vojtěch Chaindler Eldar 39
5-7 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar 35
5-7 Mikoška Tomáš - Space Marines 35
5-7 Moravec Martin Goran Tyranids + Chaos Daemons 35
8-9 Čadík Jindřich Užmětosere Dark Angels 34
8-9 Šeliga Rudolf - Space Marines 34
10-11 Kárník Jan McBaf Crimson Slaughter 31
10-11 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 31
12-13 Baron Václav Václav2 Space Marines 30
12-13 Fiala Tomáš Filth Necrons 30
14-16 Papáček Miroslav - Grey Knights 29
14-16 Pišoja Ondrej - Tau Empire 29
14-16 Tesner Jiří Grigorij Astra Militarum + Space Wolves 29
17-18 Kovářík Karel Terecius Dark Eldar 28
17-18 Rapušák Tomáš - Eldar 28
19 Hořák Petr Sabre Chaos Daemons 25
20 Sousedík Martin Susko Chaos Space Marines 24
21-23 Bernát Tomáš Alessan Astra Militarum 23
21-23 Dostál David Dostík Blood Angels 23
21-23 Janovec Jiří - Eldar 23
24-25 Král Vlasta - Necrons 22
24-25 Matuszek Jan Prcekigor Astra Militarum 22
26-28 Cinko Miloslav Lynx Tyranids 20
26-28 Dušek Vojtěch Mouka22 Chaos Space Marines 20
26-28 Kačinetz Lukáš Katcher Chaos Daemons 20
29-33 Boráň Michal Tai
Chaos Space Marines 19
29-33 I'lkanin Vít Madhamster Imperial Guard 19
29-33 Nechvátal Ota Ulrik Orks 19
29-33 Šťastný Marek Rogen Tau Empire 19
29-33 Žák Michael Jacques Chaos Space Marines 19
34 Černický Martin Zlosyn Eldar 18
35 Špinka Zdeněk Pepsssin Dark Angels 14
36-37 Grunt Ondřej Daran Grey Knights 13
36-37 Šarina Michal Lich Space Wolves 13
38 Šeliga Milan Ravenity Crimson Slaughter 11
39 Binar Adam - Astra Militarum 8
40 Körmendy Petr - Astra Militarum 5
41 Bonnet Fareyd - Dark Angels 0

 

Mistr štětce - Ogří


Jméno Přezdívka Armáda
1 Boráň Michal Tai Chaos Space Marines 28
2 Papáček Miroslav - Grey Knights 27
3-4 Nechvátal Ota Ulrik Orks 26
3-4 Šeliga Milan Ravenity Crimson Slaughter 26
5 Dušek Vojtěch Mouka22 Chaos Space Marines 25
6 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar 23
7 Čadík Jindřich Užmětosere Dark Angels 22
8-9 Kovářík Karel Terecius Dark Eldar 21
8-9 Mikoška Tomáš - Space Marines 21
10-12 Crhán Jiří - Farsight Enlave + Tau 19
10-12 Kárník Jan McBaf Crimson Slaughter 19
10-12 Šeliga Rudolf - Space Marines 19
13 Tesner Jiří Grigorij Astra Militarum + Space Wolves 18
14-16 Bonnet Fareyd - Dark Angels 17
14-16 Cullen Darragh

17
14-16 Grunt Ondřej Daran Grey Knights 17
17-18 Körmendy Petr - Astra Militarum 16
17-18 Šarina Michal Lich Space Wolves 16
19-21 Binar Adam - Astra Militarum 15
19-21 Hořák Petr Sabre Chaos Daemons 15
19-21 Šťastný Marek Rogen Tau Empire 15
22-25 Baron Václav Václav2 Space Marines 14
22-25 Cinko Miloslav Lynx Tyranids 14
22-25 Dostál David Dostík Blood Angels 14
22-25 I'lkanin Vít Madhamster Imperial Guard 14
26-29 Černický Martin Zlosyn Eldar 13
26-29 Fiala Tomáš Filth Necrons 13
26-29 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 13
26-29 Pišoja Ondrej - Tau Empire 13
30 Špinka Zdeněk Pepsssin Dark Angels 12
31-35 Bernát Tomáš Alessan Astra Militarum 11
31-35 Kačinetz Lukáš Katcher Chaos Daemons 11
31-35 Matuszek Jan Prcekigor Astra Militarum 11
31-35 Moravec Martin Goran Tyranids + Chaos Daemons 11
31-35 Žák Michael Jacques Chaos Space Marines 11
36 Rapušák Tomáš - Eldar 9
37-39 Bernard Marek xBerny Necrons 8
37-39 Janovec Jiří - Eldar 8
37-39 Král Vlasta - Necrons 8
40 Straka Vojtěch Chaindler Eldar 4
41 Sousedík Martin Susko Chaos Space Marines 3

 

Mistr štětce - účastníci

Boráň Michal Tai Chaos Space Marines

 

ZTk4MWZkZ