Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Clar Karond 9.-10.11.2013

Celkový vítěz

No. Jméno Přezdívka Armáda CELKEM
1 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 122
2 Mikkanen Olli - Warriors of Chaos 115
3-4 Kovářík Karel Terecius Skaven 110
3-4 Siirtola Mikael - Bretonnia 110
5 Koštíř Josef HornedRat Ogre Kingdoms 106
6 Malý Matěj Malis Dwarfs 100
7 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 96
8 Veska Tobiáš Anthrax Dwarfs 95
9 Pavlíček Miroslav Popelka Vampire Counts 94
10 Indra Ladislav Gwinn The Empire 93
11-12 Konvalinka Jiří - The Empire 92
11-12 Orsák Jan Orsman Orcs & Goblins 92
13 Urbášek David Deff Skaven 91
14 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins 88
15 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 85
16 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 84
17 Kapek Matěj Malus Orcs & Goblins 83
18 Hrubý Jakub - Wood Elves 82
19 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 80
20 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 78
21 Chlapek Petr Muskari Dark Elves 77
22-24 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 75
22-24 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 75
22-24 Kutnar Jan Pidel The Empire 75
25 Šustr Marek Chroust Wood Elves 72
26 Matras Martin Golimek The Empire 69
27-28 Kučera Vít Kasumi High Elves 67
27-28 Mýtina Ondřej Vrinkl Ogre Kingdoms 67
29-30 Mengler Pavel Krtek Warriors of Chaos 58
29-30 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 58
31-32 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 56
31-32 Zaviačič Jiří Prezident High Elves 56
33 Klinský Jakub Firstflesh Skaven 55
34 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 54
35-36 Král Vlasta Meshuggah Ogre Kingdoms 52
35-36 Tůma Adam - Lizardmen 52
37-38 Dzurenda Michal Majkol Chaos Dwarfs 51
37-38 Pálka David Ocelot Beastmen 51
39 Pavlíček Jan Krvavý Zub Chaos Dwarfs 46
40 Podaný Filip - Vampire Counts 44
41-42 Medřický Filip Xod Dwarfs 43
41-42 Novotný Martin - Dark Elves 43
43 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 35
44 Pasiarová Věra - High Elves 30
45 Šmerák Marek - Orcs & Goblins 29

 

Nejlepší generál

No. Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Mikkanen Olli - Warriors of Chaos 77
2 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 76
3 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 70
4-5 Malý Matěj Malis Dwarfs 69
4-5 Siirtola Mikael - Bretonnia 69
6 Kutnar Jan Pidel The Empire 68
7-8 Koštíř Josef HornedRat Ogre Kingdoms 67
7-8 Kovářík Karel Terecius Skaven 67
9-10 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 61
9-10 Mýtina Ondřej Vrinkl Ogre Kingdoms 61
11 Pavlíček Miroslav Popelka Vampire Counts 59
12 Veska Tobiáš Anthrax Dwarfs 58
13-14 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 54
13-14 Kučera Vít Kasumi High Elves 54
15 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 53
16-18 Hrubý Jakub - Wood Elves 52
16-18 Orsák Jan Orsman Orcs & Goblins 52
16-18 Urbášek David Deff Skaven 52
19-20 Mengler Pavel Krtek Warriors of Chaos 51
19-20 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 51
21-23 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 50
21-23 Konvalinka Jiří - The Empire 50
21-23 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 50
24-25 Dzurenda Michal Majkol Chaos Dwarfs 49
24-25 Zaviačič Jiří Prezident High Elves 49
26-27 Kapek Matěj Malus Orcs & Goblins 47
26-27 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 47
28-30 Král Vlasta Meshuggah Ogre Kingdoms 45
28-30 Tůma Adam - Lizardmen 45
28-30 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 45
31-33 Indra Ladislav Gwinn The Empire 43
31-33 Klinský Jakub Firstflesh Skaven 43
31-33 Pálka David Ocelot Beastmen 43
34 Matras Martin Golimek The Empire 42
35 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 41
36 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins 39
37 Chlapek Petr Muskari Dark Elves 38
38-39 Medřický Filip Xod Dwarfs 37
38-39 Podaný Filip - Vampire Counts 37
40 Novotný Martin - Dark Elves 36
41-42 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 34
41-42 Šustr Marek Chroust Wood Elves 34
43 Pavlíček Jan Krvavý Zub Chaos Dwarfs 32
44 Pasiarová Věra - High Elves 19
45 Šmerák Marek - Orcs & Goblins 18

 

Mistr štětce

No. Jméno Přezdívka Armáda Barvení
1 Indra Ladislav Gwinn The Empire 50
2 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins 49
3 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 46
4 Kovářík Karel Terecius Skaven 43
5-6 Konvalinka Jiří - The Empire 42
5-6 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 42
7 Siirtola Mikael - Bretonnia 41
8 Orsák Jan Orsman Orcs & Goblins 40
9-13 Chlapek Petr Muskari Dark Elves 39
9-13 Koštíř Josef HornedRat Ogre Kingdoms 39
9-13 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 39
9-13 Urbášek David Deff Skaven 39
9-13 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 39
14-15 Mikkanen Olli - Warriors of Chaos 38
15-15 Šustr Marek Chroust Wood Elves 38
16 Veska Tobiáš Anthrax Dwarfs 37
17 Kapek Matěj Malus Orcs & Goblins 36
18 Pavlíček Miroslav Popelka Vampire Counts 35
19 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 32
20 Malý Matěj Malis Dwarfs 31
21 Hrubý Jakub - Wood Elves 30
22 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 28
23 Matras Martin Golimek The Empire 27
24-25 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 14
25-25 Pavlíček Jan Krvavý Zub Chaos Dwarfs 14
26 Kučera Vít Kasumi High Elves 13
27 Klinský Jakub Firstflesh Skaven 12
28-30 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 11
28-30 Pasiarová Věra - High Elves 11
28-30 Šmerák Marek - Orcs & Goblins 11
31 Pálka David Ocelot Beastmen 8
32-38 Král Vlasta Meshuggah Ogre Kingdoms 7
32-38 Kutnar Jan Pidel The Empire 7
32-38 Mengler Pavel Krtek Warriors of Chaos 7
32-38 Novotný Martin - Dark Elves 7
32-38 Podaný Filip - Vampire Counts 7
32-38 Tůma Adam - Lizardmen 7
32-38 Zaviačič Jiří Prezident High Elves 7
39-41 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 6
39-41 Medřický Filip Xod Dwarfs 6
39-41 Mýtina Ondřej Vrinkl Ogre Kingdoms 6
42 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 5
43 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 3
44 Dzurenda Michal Majkol Chaos Dwarfs 2
45 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 1

 

Mistr štětce - volba hráčů

Indra Ladislav Gwinn The Empire