Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Alderfen

Celkový vítěz:


Jméno Přezdívka Armáda CELKEM
1 Koštíř Josef HornedRat Skaven 121
2 Bukvic Michal Pudl Vampire Counts 118
3 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 111
4 Kutnar Jan Pidel Daemons of Chaos 104
5-6 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 103
5-6 Kovářík Karel Terecius
103
7-9 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 101
7-9 Kučera Vít Kasumi Vampire Counts 101
7-9 Bartoš Filip Sirkař Vampire Counts 101
10 Schovanec Jindřich Beltar Skaven 99
11 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 96
12 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 90
13-14 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 88
13-14 Polák Petr Poldi Dwarfs 88
15 Konvalinka Jiří Bigles The Empire 85
16 Orsák Jan Orsman Orcs & Goblins 84
17 Klinský Jakub Firstflash The Empire 80
18 Škréta Pavel - The Empire 78
19-20 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves 77
19-20 Papež Zdeněk Drobz Skaven 77
21 Podaný Filip Fido Vampire Counts 75
22 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 72
23 Malý Ondřej Maldak Dark Elves 70
24 Malý Matěj Malis Warriors of Chaos 67
25 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 65
26-27 Dzurenda Michal Majkol Wood Elves 62
26-27 Popelka Antonín Atonius Warriors of Chaos 62
28 Plucar Jan Ripetti High Elves 61
29-30 Margetin Juraj - Warriors of Chaos 58
29-30 Strnad Miloslav - Bretonnia 58
31-33 Pálka David Ocelot Beastmen 57
31-33 Podaný Jan Griffin Dark Elves 57
31-33 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 57
34 Margetin Matúš Delorian Dwarfs 55
35 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 51
36 Švec František Freezy Warriors of Chaos 49
37-38 Nádvorník Ondřej - Dwarfs 47
37-38 Medřický Filip Xod Dwarfs 47
39-40 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 46
39-40 Tůma Adam Venum Warriors of Chaos 46
41 Čech Petr Šoulet High Elves 44
42-43 Šarina Michal Lich Vampire Counts 39
42-43 Šarina Jiří - High Elves 39
44 Dupal Jiří Dupi Orcs & Goblins 19

Nejlepší generál:


Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Kutnar Jan Pidel Daemons of Chaos 93
2 Bukvic Michal Pudl Vampire Counts 81
3 Koštíř Josef HornedRat Skaven 75
4 Kučera Vít Kasumi Vampire Counts 72
5 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 69
6 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 67
7 Kovářík Karel Terecius
66
8 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves 65
9 Malý Ondřej Maldak Dark Elves 64
10 Podaný Filip Fido Vampire Counts 63
11-13 Bartoš Filip Sirkař Vampire Counts 58
11-13 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 58
11-13 Malý Matěj Malis Warriors of Chaos 58
14 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 57
15-16 Schovanec Jindřich Beltar Skaven 55
15-16 Dzurenda Michal Majkol Wood Elves 55
17 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 51
18-19 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 50
18-19 Margetin Juraj - Warriors of Chaos 50
20-22 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 48
20-22 Polák Petr Poldi Dwarfs 48
20-22 Plucar Jan Ripetti High Elves 48
23-24 Pálka David Ocelot Beastmen 47
23-24 Podaný Jan Griffin Dark Elves 47
25-27 Klinský Jakub Firstflash The Empire 46
25-27 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 46
25-27 Margetin Matúš Delorian Dwarfs 46
28-29 Orsák Jan Orsman Orcs & Goblins 45
28-29 Popelka Antonín Atonius Warriors of Chaos 45
30-31 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 43
30-31 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 43
32 Strnad Miloslav - Bretonnia 42
33 Konvalinka Jiří Bigles The Empire 41
34-35 Nádvorník Ondřej - Dwarfs 39
34-35 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 39
36 Papež Zdeněk Drobz Skaven 38
37 Tůma Adam Venum Warriors of Chaos 37
38-40 Škréta Pavel - The Empire 36
38-40 Medřický Filip Xod Dwarfs 36
38-40 Čech Petr Šoulet High Elves 36
41 Švec František Freezy Warriors of Chaos 30
42 Šarina Michal Lich Vampire Counts 28
43 Šarina Jiří - High Elves 26
44 Dupal Jiří Dupi Orcs & Goblins 12

Mistr štětce - Ogr:

 


Jméno Přezdívka Armáda Barvení
1 Koštíř Josef HornedRat Skaven 46
2 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 45
3-6 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 44
3-6 Konvalinka Jiří Bigles The Empire 44
3-6 Schovanec Jindřich Beltar Skaven 44
3-6 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 44
7 Bartoš Filip Sirkař Vampire Counts 43
8 Škréta Pavel - The Empire 42
9-11 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 40
9-11 Polák Petr Poldi Dwarfs 40
9-11 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 40
12-13 Orsák Jan Orsman Orcs & Goblins 39
12-13 Papež Zdeněk Drobz Skaven 39
14-15 Bukvic Michal Pudl Vampire Counts 37
14-15 Kovářík Karel Terecius
37
16-17 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 34
16-17 Klinský Jakub Firstflash The Empire 34
18 Kučera Vít Kasumi Vampire Counts 29
19-20 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 19
19-20 Švec František Freezy Warriors of Chaos 19
21 Popelka Antonín Atonius Warriors of Chaos 17
22 Strnad Miloslav - Bretonnia 16
23-24 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 14
23-24 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 14
25-26 Plucar Jan Ripetti High Elves 13
25-26 Šarina Jiří - High Elves 13
27-28 Podaný Filip Fido Vampire Counts 12
27-28 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves 12
29-31 Kutnar Jan Pidel Daemons of Chaos 11
29-31 Medřický Filip Xod Dwarfs 11
29-31 Šarina Michal Lich Vampire Counts 11
32-33 Pálka David Ocelot Beastmen 10
32-33 Podaný Jan Griffin Dark Elves 10
34-36 Malý Matěj Malis Warriors of Chaos 9
34-36 Margetin Matúš Delorian Dwarfs 9
34-36 Tůma Adam Venum Warriors of Chaos 9
37-40 Čech Petr Šoulet High Elves 8
37-40 Margetin Juraj - Warriors of Chaos 8
37-40 Nádvorník Ondřej - Dwarfs 8
37-40 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 8
41-43 Dupal Jiří Dupi Orcs & Goblins 7
41-43 Dzurenda Michal Majkol Wood Elves 7
41-43 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 7
44 Malý Ondřej Maldak Dark Elves 6

Mistr štětce - volba hráčů:

Konvalinka Jiří Bigles The Empire

 

Y2NjND