Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina OC Karak Azul

Warhammer Fantasy Battles - 2500 bodů

 

Celkový vítěz turnaje

Kombinace výsledků z bitev a nabarvení

Jméno Přezdívka Armáda
1 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts
2 Bukvic Michal Pudl Ogre Kingdoms
3 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Dwarfs
4 Orsák Jan Orsman The Empire
5 Veska Tobiáš DrAnthrax Warriors of Chaos
6 Malý Matěj Malis Warriors of Chaos
7 Kučera Vít Kasumi High Elves
8 Malý Michal Houbičkář Dwarfs
9 Zapletal Jakub Mef Warriors of Chaos
10 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia
11 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos
12-13 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos
12-13 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts
14 Sládek Matyáš Genda Daemons of Chaos
15 Puš Jan Nazghul Lizardmen
16 Svatoš Petr - Lizardmen
17 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves
18 Škréta Pavel - The Empire
19 Kozák Kamil Skaven2 Skaven
20 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos
21 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos
22-23 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins
22-23 Šimeček Vladislav Anomander The Empire
24-25 Podaný Filip Fido Vampire Counts
24-25 Švec František Freezy Dark Elves
26 Kutnar Jan Pidel The Empire
27 Krampera Aleš Killborn High Elves
28 Hrubý Lukáš - Bretonnia
29 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts
30 Bach Andreas - High Elves
31 Mazurenko Vladislav Lajnhard Orcs & Goblins
32 Novotný Martin - Dark Elves
33 Bogdanoski Daniel - High Elves

 

 

Nejlepší generál

Pořadí podle výsledků z bitev


Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Veska Tobiáš
DrAnthrax Warriors of Chaos
73
2 Bukvic Michal
Pudl Ogre Kingdoms
73
3-4 Kučera Vít Kasumi High Elves 68
3-4 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Dwarfs 68
5 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts 67
6 Malý Michal Houbičkář Dwarfs 63
7 Orsák Jan Orsman The Empire 62
8 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves 61
9-10 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 59
9-10 Malý Matěj Malis Warriors of Chaos 59
11-12 Puš Jan Nazghul Lizardmen 56
11-12 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 56
13 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 55
14 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 54
15 Zapletal Jakub Mef Warriors of Chaos 52
16 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 48
17-18 Kutnar Jan Pidel The Empire 47
17-18 Podaný Filip Fido Vampire Counts 47
19-21 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 45
19-21 Krampera Aleš Killborn High Elves 45
19-21 Sládek Matyáš Genda Daemons of Chaos 45
22 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 44
23-24 Hrubý Lukáš - Bretonnia 43
23-24 Švec František Freezy Dark Elves 43
25-26 Bach Andreas - High Elves 42
25-26 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 42
27 Svatoš Petr - Lizardmen 39
28 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 38
29 Mazurenko Vladislav Lajnhard Orcs & Goblins 35
30 Novotný Martin - Dark Elves 29
31 Bogdanoski Daniel - High Elves 28
32 Škréta Pavel - The Empire 26
33 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 24

Mistr štětce - organizátoři

Nabarvení armády dle hodnocení organizátora


Jméno Přezdívka Armáda
1 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts
2 Orsák Jan Orsman The Empire
3 Kozák Kamil Skaven2 Skaven
4-6 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos
4-6 Škréta Pavel - The Empire
4-6 Zapletal Jakub Mef Warriors of Chaos
7 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts
8-9 Malý Matěj Malis Warriors of Chaos
8-9 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Dwarfs
10 Bukvic Michal Pudl Ogre Kingdoms
11-12 Sládek Matyáš Genda Daemons of Chaos
11-12 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia
13 Svatoš Petr - Lizardmen
14-15 Malý Michal Houbičkář Dwarfs
14-15 Veska Tobiáš DrAnthrax Warriors of Chaos
16 Kučera Vít Kasumi High Elves
17 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos
18 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos
19 Puš Jan Nazghul Lizardmen
20 Švec František Freezy Dark Elves
21 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts
22 Skřivánek Adam Evaenarion High Elves
23-27 Krampera Aleš Killborn High Elves
23-27 Mazurenko Vladislav Lajnhard Orcs & Goblins
23-27 Novotný Martin - Dark Elves
23-27 Podaný Filip Fido Vampire Counts
23-27 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins
28-30 Bogdanoski Daniel - High Elves
28-30 Hrubý Lukáš - Bretonnia
28-30 Kutnar Jan Pidel The Empire
31 Bach Andreas - High Elves
32 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos
33 Šimeček Vladislav Anomander The Empire

Mistr štětce - hráči

Nejlépe nabarvená armáda dle volby hráčů

Tomáš "Tomlin" Trapl