Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina OC Excelsis

Celkový vítěz


Jméno Přezdívka Armáda CELKEM
1 Zich Ladislav Kyrys Kingdom of Equitaine 110
2 Klinský Jakub Firstflash Orcs and Goblins 106
3 Mýtina Ondřej Vrinkl Kingdom of Equitaine 103
4 Bukvic Michal Pudl Empire of Sonnstahl 102
5 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Covenant 99
6 Hrubý Jakub Wraithsuso Warriors of the Dark Gods 96
7 Puš Jan Nazhgull Highborn Elves 96
8 Veska Tobiáš Anthrax The Vermin Swarm 93
9 Malý Michal Houba Dwarven Holds 91
10 Plucar Jan Ripeti Kingdom of Equitaine 89
11 Ambrož Petr Ampy Daemon Legions 84
12 Hovorka David Kejv Warriors of the Dark Gods 84
13 Malý Matěj Malis Dwarven Holds 82
14 Fencl Milan Zvonda Daemon Legions 73
15 Pešta Ladislav Landis Infernal Dwarves 72
16 Skřivánek Adam Evan Highborn Elves 69
17 Bernard Marek xBerny Warriors of the Dark Gods 67
18 Novotný Martin Hoth Dwarven Holds 61
19 Vitásek Ota Rhawn Dread Elves 61
20 Švec František Freezy Dwarven Holds 59
21 Pospíšil Marek Marchosias Dread Elves 58
22 Vajsejtl Jan Goblin Dwarven Holds 57
23 Vavřiník Tomáš Nabool Highborn Elves 56
24 Bouša Michal Beowulf Infernal Dwarves 51
25 Kříž Martin Ragallah Daemon Legions 50
26 Zaviačič Jiří Prezident Orcs and Goblins 48
27 Malý Ondřej Maldak Dread Elves 47
28 Janíček Jakub Čajda Dread Elves 30

 

Nejlepší generál


Jméno Přezdívka Armáda Generál
1-2 Hovorka David Kejv Warriors of the Dark Gods 73
1-2 Zich Ladislav Kyrys Kingdom of Equitaine 73
3 Bukvic Michal Pudl Empire of Sonnstahl 70
4 Klinský Jakub Firstflash Orcs and Goblins 67
5 Mýtina Ondřej Vrinkl Kingdom of Equitaine 65
6 Puš Jan Nazhgull Highborn Elves 64
7 Plucar Jan Ripeti Kingdom of Equitaine 60
8-9 Malý Michal Houba Dwarven Holds 58
8-9 Veska Tobiáš Anthrax The Vermin Swarm 58
10-11 Bernard Marek xBerny Warriors of the Dark Gods 55
10-11 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Covenant 55
12 Fencl Milan Zvonda Daemon Legions 52
13-14 Bouša Michal Beowulf Infernal Dwarves 51
13-14 Hrubý Jakub Wraithsuso Warriors of the Dark Gods 51
15 Švec František Freezy Dwarven Holds 48
16-17 Novotný Martin Hoth Dwarven Holds 46
16-17 Vajsejtl Jan Goblin Dwarven Holds 46
18 Malý Matěj Malis Dwarven Holds 45
19 Malý Ondřej Maldak Dread Elves 44
20-23 Ambrož Petr Ampy Daemon Legions 41
20-23 Kříž Martin Ragallah Daemon Legions 41
20-23 Skřivánek Adam Evan Highborn Elves 41
20-23 Vavřiník Tomáš Nabool Highborn Elves 41
24 Pešta Ladislav Landis Infernal Dwarves 39
25-26 Pospíšil Marek Marchosias Dread Elves 38
25-26 Zaviačič Jiří Prezident Orcs and Goblins 38
27 Vitásek Ota Rhawn Dread Elves 25
28 Janíček Jakub Čajda Dread Elves 15

 

Mistr štětce - Ogr

1 Hrubý Jakub Wraithsuso Warriors of the Dark Gods 45
2 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Covenant 44
3 Ambrož Petr Ampy Daemon Legions 43
4 Klinský Jakub Firstflash Orcs and Goblins 39
5 Mýtina Ondřej Vrinkl Kingdom of Equitaine 38
6 Malý Matěj Malis Dwarven Holds 37
7 Zich Ladislav Kyrys Kingdom of Equitaine 37
8 Vitásek Ota Rhawn Dread Elves 36
9 Veska Tobiáš Anthrax The Vermin Swarm 35
10 Malý Michal Houba Dwarven Holds 33
11 Pešta Ladislav Landis Infernal Dwarves 33
12 Bukvic Michal Pudl Empire of Sonnstahl 32
13 Puš Jan Nazhgull Highborn Elves 32
14 Plucar Jan Ripeti Kingdom of Equitaine 29
15 Skřivánek Adam Evan Highborn Elves 28
16 Fencl Milan Zvonda Daemon Legions 21
17 Pospíšil Marek Marchosias Dread Elves 20
18 Janíček Jakub Čajda Dread Elves 15
19 Novotný Martin Hoth Dwarven Holds 15
20 Vavřiník Tomáš Nabool Highborn Elves 15
21 Bernard Marek xBerny Warriors of the Dark Gods 12
22 Hovorka David Kejv Warriors of the Dark Gods 11
23 Švec František Freezy Dwarven Holds 11
24 Vajsejtl Jan Goblin Dwarven Holds 11
25 Zaviačič Jiří Prezident Orcs and Goblins 10
26 Kříž Martin Ragallah Daemon Legions 9
27 Malý Ondřej Maldak Dread Elves 3

 

Mistr štětce - volba hráčů

Tomáš Trapl

 

NTI3OTU4NW