Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Bastion Stair 23.-24.3.2013

Warhammer Fantasy Battles 2.500 bodů

 

Celkový vítěz turnaje

Kombinace výsledků z bitev a nabarvení

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Bukvic Michal Pudl Skaven 111
2 Kovářík Karel Terecius 103
3 Kutnar Jan Pidel Skaven 97
4 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 92
5 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 89
6 Veska Tobiáš Dr. Anthrax Dark Elves 87
7 Puš Jan Janek Beastmen 83
8 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins 82
9 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 77
10 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 73
11 Orsák Jan Orsman The Empire 68
12 Podaný Filip Fido Vampire Counts 66
13 Ambrož Petr Ampy Chaos Daemons 63
14 Dzurenda Michal Majkol Wood Elves 55
15 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 55
16 Král Vlasta - Ogre Kingdoms 55
17 Kučera Vít Kasumi High Elves 55
18 Medřický Filip Xod Dwarfs 55
19 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 55
20 Zaviačič Jiří Prezident High Elves 54
21 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 46
22 Novotný Martin - Dark Elves 46
23 Pálka David Ocelot Beastmen 37
24 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 36

 

Nejlepší generál

Pořadí dle výsledků bitev

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Veska Tobiáš Dr. Anthrax Dark Elves 78
2 Bukvic Michal Pudl Skaven 66
3 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos 64
4 Kovářík Karel Terecius 59
5 Kutnar Jan Pidel Skaven 59
6 Orsák Jan Orsman The Empire 58
7 Podaný Filip Fido Vampire Counts 55
8 Ambrož Petr Ampy Chaos Daemons 55
9 Dzurenda Michal Majkol Wood Elves 52
10 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 51
11 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins 51
12 Král Vlasta - Ogre Kingdoms 50
13 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos 49
14 Puš Jan Janek Beastmen 48
15 Medřický Filip Xod Dwarfs 48
16 Kučera Vít Kasumi High Elves 46
17 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia 45
18 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 44
19 Zaviačič Jiří Prezident High Elves 44
20 Novotný Martin - Dark Elves 39
21 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 37
22 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 35
23 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins 34
24 Pálka David Ocelot Beastmen 33

Nabarvení armády

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins
2 Bukvic Michal Pudl Skaven
3 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs
4 Kovářík Karel Terecius
5 Kozák Kamil Skaven2 Skaven
6 Kutnar Jan Pidel Skaven
7 Puš Jan Janek Beastmen
8 Zich Ladislav Kyrys Bretonnia
9 Fencl Milan Zvonda Warriors of Chaos
10 Podaný Filip Fido Vampire Counts
11 Orsák Jan Orsman The Empire
12 Zaviačič Jiří Prezident High Elves
13 Veska Tobiáš Dr. Anthrax Dark Elves
14 Kučera Vít Kasumi High Elves
15 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos
16 Ambrož Petr Ampy Chaos Daemons
17 Medřický Filip Xod Dwarfs
18 Novotný Martin - Dark Elves
19 Hovorka David Kejv Warriors of Chaos
20 Král Vlasta - Ogre Kingdoms
21 Svěrek Jakub baTh Orcs & Goblins
22 Pálka David Ocelot Beastmen
23 Dzurenda Michal Majkol Wood Elves
24 Šimeček Vladislav Anomander The Empire

 

Nabarvení armády - volba hráčů

Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins

 

N2FiM