Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Signus - 6. - 7. 10. 2012

Warhammer 40.000 - 2.000 bodů

Celkový vítěz

 

No. Jméno Přezdívka Armáda Celkem
1 Bajan Stanislav - Space Wolves 39
2 Pfaller Alexander - Chaos Daemons 34
3 Bachmann Herbert - Grey Knights 33
4 Ilkanin Vít Křeček Imperial Guard 32
5 Cullen Darrah - Sisters of Battle 32
6 Pazderka Stefan Double O Chaos Space Marines 32
7 Moravec Martin Goran Dark Eldar 31
8 Kocman Jiří Komplikátor Grey Knights 31
9 Javorský Jakub Ohm Chaos Space Marines 31
10 Schier Jakub Plešoun Chaos Space Marines 28
11 Pluskalová Eva Sihaja Tyranids 27
12 Břínek Pavel Slimák Necrons 26
13 Sviha Thomas - Chaos Daemons 26
14 Kárník jan McBaf Blood Angels 25
15 Šeliga Milan Ravenity Dark Eldar 25
16 Červa Jiří Toch Space Marines 25
17 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 25
18 Sikora Simon Zumikito Dark Eldar 25
19 Puš Jan Janek Imperial Guard 24
20 Sousedík Martin Susko Chaos Space Marines 24
21 Cinko Miloslav Lynx Tyranids 24
22 Boráň Michal - Chaos Space Marines 23
23 Šťastný Marek Rogen Tau Empire 23
24 Lagdan Martin Vegan Tau Empire 22
25 Dušek Vojtěch Mouka Chaos Space Marines 22
26 Hradil Miroslav - Blood Angels 20
27 Kozák Kamil Skaven Dark Eldar 19
28 Berhard Marek - Necrons 19
29 Hořák Petr - Space Wolves 18
30 Kellner Chazz - Space Wolves 17
31 Sobek Vojta Aleitaan Eldar 16
32 Straka Vojtěch Chaindler Eldar 14
33 Částka Stanislav - Eldar 13
34 Kolář Jan Arafeus Blood Angels 10
35 Veselý Tomáš - Space Marines 9
36 Javorský Jan Typhus Blood Angels 9
37 Janovec Jiří - Eldar 8

Nejlepší generál (výsledky z bitev)

 

No. Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Bajan Stanislav - Space Wolves 26
2 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 22
3 Puš Jan Janek Imperial Guard 20
4 Bachmann Herbert - Grey Knights 20
5 Moravec Martin Goran Dark Eldar 20
6 Ilkanin Vít Křeček Imperial Guard 19
7 Cullen Darrah - Sisters of Battle 19
8 Pfaller Alexander - Chaos Daemons 19
9 Kocman Jiří Komplikátor Grey Knights 18
10 Kárník jan McBaf Blood Angels 18
11 Pazderka Stefan Double O Chaos Space Marines 18
12 Schier Jakub Plešoun Chaos Space Marines 18
13 Sousedík Martin Susko Chaos Space Marines 17
14 Javorský Jakub Ohm Chaos Space Marines 17
15 Berhard Marek - Necrons 16
16 Lagdan Martin Vegan Tau Empire 15
17 Hořák Petr - Space Wolves 15
18 Červa Jiří Toch Space Marines 15
19 Pluskalová Eva Sihaja Tyranids 15
20 Cinko Miloslav Lynx Tyranids 14
21 Břínek Pavel Slimák Necrons 14
22 Sikora Simon Zumikito Dark Eldar 14
23 Sviha Thomas - Chaos Daemons 14
24 Šeliga Milan Ravenity Dark Eldar 13
25 Dušek Vojtěch Mouka Chaos Space Marines 13
26 Kozák Kamil Skaven Dark Eldar 12
27 Boráň Michal - Chaos Space Marines 10
28 Šťastný Marek Rogen Tau Empire 10
29 Kolář Jan Arafeus Blood Angels 10
30 Částka Stanislav - Eldar 10
31 Straka Vojtěch Chaindler Eldar 10
32 Kellner Chazz - Space Wolves 9
33 Sobek Vojta Aleitaan Eldar 9
34 Javorský Jan Typhus Blood Angels 9
35 Janovec Jiří - Eldar 8
36 Veselý Tomáš - Space Marines 7
37 Hradil Miroslav - Blood Angels 6

Nabarvení armády

 

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Pfaller Alexander - Chaos Daemons
2 Hradil Miroslav - Blood Angels
3 Javorský Jakub Ohm Chaos Space Marines
4 Pazderka Stefan Double O Chaos Space Marines
5 Bachmann Herbert - Grey Knights
6 Bajan Stanislav - Space Wolves
7 Boráň Michal - Chaos Space Marines
8 Cullen Darrah - Sisters of Battle
9 Ilkanin Vít Křeček Imperial Guard
10 Kocman Jiří Komplikátor Grey Knights
11 Šťastný Marek Rogen Tau Empire
12 Břínek Pavel Slimák Necrons
13 Pluskalová Eva Sihaja Tyranids
14 Sviha Thomas - Chaos Daemons
15 Šeliga Milan Ravenity Dark Eldar
16 Moravec Martin Goran Dark Eldar
17 Sikora Simon Zumikito Dark Eldar
18 Cinko Miloslav Lynx Tyranids
19 Červa Jiří Toch Space Marines
20 Schier Jakub Plešoun Chaos Space Marines
21 Dušek Vojtěch Mouka Chaos Space Marines
22 Kellner Chazz - Space Wolves
23 Kárník jan McBaf Blood Angels
24 Kozák Kamil Skaven Dark Eldar
25 Lagdan Martin Vegan Tau Empire
26 Sobek Vojta Aleitaan Eldar
27 Sousedík Martin Susko Chaos Space Marines
28 Puš Jan Janek Imperial Guard
29 Straka Vojtěch Chaindler Eldar
30 Berhard Marek - Necrons
31 Částka Stanislav - Eldar
32 Hořák Petr - Space Wolves
33 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves
34 Veselý Tomáš - Space Marines
35 Janovec Jiří - Eldar

Volba hráčů - nejlepší nabarvení

Pfaller Alexander

 

MmU5OG