Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina Ogr Cubb Stormhenge

Warhammer Fantasy Battles  2.999 bodů

 

Celkový vítěz

1 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 129
2 Koštíř Josef Horned Rat Ogre Kingdoms 111
3 Pavlíček Miroslav Popelka Dwarfs 104
4 Veska Tobiáš Anthrax Vampire Counts 99
5 Konvalinka Jiří Bigles Bretonnia 96
6 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins 94
7 Kohout Pavel Moorhed Dark Elves 93
8-9 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings 92
8-9 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 92
10 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 91
11 Škréta Pavel - Dark Elves 86
12 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 83
13 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts 82
14-15 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven 80
14-15 Kadlecová Zuzana - Warriors of Chaos 80
16 Paulíček Michal Evangelis Bretonnia 78
17 Sztacho Petr Resen Empire 73
18 Hovorka David Kejv Daemons of Chaos 72
19 Zich Ladislav Kyrys
71
20 Klinský Jakub Firstflesh Lizardmen 68
21 Šimeček Vladislav Anomander Empire 64
22 Fencl Milan Zvonda Lizardmen 64
23 Svěrek jakub baTH Orcs and Goblins 59
24-26 Hrubý Jakub - Vampire Counts 56
24-26 Čadil Jan Čáďa Tomb Kings 56
24-26 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 56
27 Kapek Matěj Malusdarkblade Dark Elves 52
28 Pavlíček Jan Krvavý Zub Chaos Dwarfs 51
29 Kutnar Jan Pidel Beastmen 50
30 Dzurenda Michal Majkol Dark Elves 48
31 Švec František Freezy Ogre Kingdoms 46
32 Tůma Adam Venum Vampire Counts 44
33 Medřický Filip Xod Dwarfs 43
34 Podaný Filip Fido Vampire Counts 42
35-37 Pálka David Ocelot Beastmen 39
35-37 Hrubý Lukáš - Bretonnia 39
35-37 Veselý Ondřej

39
38 Sobek Vojtěch Aleitaan Wood Elves 38
39 Kadlec Tomáš Griver Beastmen 31
40 Kučera Vít Kasumi Tomb Kings 13

Nejlepší generál

1 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 82
2 Pavlíček Miroslav Popelka Dwarfs 77
3 Koštíř Josef Horned Rat Ogre Kingdoms 75
4 Sztacho Petr Resen Empire 73
5 Hovorka David Kejv Daemons of Chaos 66
6 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 63
7 Šimeček Vladislav Anomander Empire 63
8 Veska Tobiáš Anthrax Vampire Counts 62
9 Klinský Jakub Firstflesh Lizardmen 60
10 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings 58
11 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven 57
12 Svěrek jakub baTH Orcs and Goblins 57
13 Čadil Jan Čáďa Tomb Kings 55
14 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 55
15 Fencl Milan Zvonda Lizardmen 53
16 Konvalinka Jiří Bigles Bretonnia 51
17 Škréta Pavel - Dark Elves 50
18 Kohout Pavel Moorhed Dark Elves 49
19 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 49
20 Kutnar Jan Pidel Beastmen 49
21 Pavlíček Jan Krvavý Zub Chaos Dwarfs 48
22 Zich Ladislav Kyrys
47
23 Dzurenda Michal Majkol Dark Elves 47
24 Hrubý Jakub - Vampire Counts 46
25 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 45
26 Kapek Matěj Malusdarkblade Dark Elves 45
27 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts 44
28 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins 43
29 Tůma Adam Venum Vampire Counts 43
30 Švec František Freezy Ogre Kingdoms 41
31 Medřický Filip Xod Dwarfs 41
32 Kadlecová Zuzana - Warriors of Chaos 39
33 Paulíček Michal Evangelis Bretonnia 39
34 Podaný Filip Fido Vampire Counts 38
35 Pálka David Ocelot Beastmen 38
36 Hrubý Lukáš - Bretonnia 37
37 Veselý Ondřej

37
38 Sobek Vojtěch Aleitaan Wood Elves 33
39 Kučera Vít Kasumi Tomb Kings 13
40 Kadlec Tomáš Griver Beastmen 1

Barvení

1 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins
2 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos
3 Konvalinka Jiří Bigles Bretonnia
4 Kohout Pavel Moorhed Dark Elves
5 Kozák Kamil Skaven2 Skaven
6 Kadlecová Zuzana - Warriors of Chaos
7 Paulíček Michal Evangelis Bretonnia
8 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves
9 Kovářík Karel Terecius Vampire Counts
10 Veska Tobiáš Anthrax Vampire Counts
11 Koštíř Josef Horned Rat Ogre Kingdoms
12 Škréta Pavel - Dark Elves
13 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings
14 Kadlec Tomáš Griver Beastmen
15 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves
16 Pavlíček Miroslav Popelka Dwarfs
17 Zich Ladislav Kyrys
18 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven
19 Fencl Milan Zvonda Lizardmen
20 Hrubý Jakub - Vampire Counts
21 Klinský Jakub Firstflesh Lizardmen
22 Kapek Matěj Malusdarkblade Dark Elves
23 Hovorka David Kejv Daemons of Chaos
24 Švec František Freezy Ogre Kingdoms
25 Sobek Vojtěch Aleitaan Wood Elves
26 Podaný Filip Fido Vampire Counts
27 Pavlíček Jan Krvavý Zub Chaos Dwarfs
28 Svěrek jakub baTH Orcs and Goblins
29 Medřický Filip Xod Dwarfs
30 Hrubý Lukáš - Bretonnia
31 Veselý Ondřej

32 Šimeček Vladislav Anomander Empire
33 Čadil Jan Čáďa Tomb Kings
34 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts
35 Kutnar Jan Pidel Beastmen
36 Dzurenda Michal Majkol Dark Elves
37 Tůma Adam Venum Vampire Counts
38 Pálka David Ocelot Beastmen
39 Sztacho Petr Resen Empire
40 Kučera Vít Kasumi Tomb Kings

Barvení - volba hráčů

Kořínek Milan