Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Waldenhof - 21. - 22. 4. 2012

Warhammer Fantasy Battles - 2.600 bodů

Celkový vítěz

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Kovářík Karel Terecius Skaven 119
2 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 112
3 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 109
4-5 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins 103
4-5 Urbášek David Deff Lizardmen 103
6 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 102
7 Polák Petr Poldy Bretonnia 98
8 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 96
9 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings 93
10-11 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 90
10-11 Kohout Pavel Moorhed Dark Elves 90
12-13 Kolátor Jan Instant The Empire 89
12-13 Kučera Vít Kasumi High Elves 89
14 Škréta Pavel - Dark Elves 88
15 Mirošník Karel - Orcs and Goblins 87
16 Kutnar Jan Pidel Orcs and Goblins 86
17-18 Čadil Jan Čáďa Tomb Kings 83
17-18 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 83
19 Paulíček Michal Evangelis Bretonnia 82
20-21 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 79
20-21 Kadlecová Zuzana
Warriors of Chaos 79
22 Fencl Milan Zvonda Daemons of Chaos 76
23-24 Matras Martin Golimek The Empire 72
23-24 Skřivánek Adam Evaenarion Empire 72
25 Medřický Filip Xod Dwarfs 71
26 Hrubý Jakub
Vampire Counts 70
27-28 Hovorka David Kejv Daemons of Chaos 69
27-28 Mýtina Ondřej Vrinkl Vampire Counts 69
29 Gottwald Tomáš Thalas High Elves 66
30-31 Rejl Jaromír Praetorian Beastmen 62
30-31 Sládek Matyáš Genda High Elves 62
32 Polák Martin Mato3 Dark Elves 61
33-34 Dobeš Martin Dobesh Orcs and Goblins 60
33-34 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 60
35-36 Čermák Lukáš Gobbos Orcs and Goblins 57
35-36 Malý Michal Houbičkář Dwarfs 57
37 Margetin Matuš - Dwarfs 55
38-39 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 52
38-39 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 52
40 Dzurenda Michal - Dark Elves 48
41 Novotný Martin - Dark Elves 47
42-43 Hrubý Lukáš
Bretonnia 41
42-43 Švec František Freezydark Warriors of Chaos 41
44 Pálka David Ocelot Beastmen 23
45 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 21

Nejlepší generál

No. Jméno Přezdívka Armáda
1-2 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 72
1-2 Kovářík Karel Terecius Skaven 72
3 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 71
4 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 70
5 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 66
6 Skřivánek Adam Evaenarion Empire 65
7-8 Medřický Filip Xod Dwarfs 63
7-8 Mýtina Ondřej Vrinkl Vampire Counts 63
9 Hovorka David Kejv Daemons of Chaos 60
10 Fencl Milan Zvonda Daemons of Chaos 59
11 Kučera Vít Kasumi High Elves 58
12-13 Polák Petr Poldy Bretonnia 57
12-13 Urbášek David Deff Lizardmen 57
14-15 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 56
14-15 Kutnar Jan Pidel Orcs and Goblins 56
16-18 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins 54
16-18 Mirošník Karel - Orcs and Goblins 54
16-18 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 54
19-21 Čadil Jan Čáďa Tomb Kings 53
19-21 Dobeš Martin Dobesh Orcs and Goblins 53
19-21 Polák Martin Mato3 Dark Elves 53
22 Čermák Lukáš Gobbos Orcs and Goblins 52
23 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 51
24-25 Škréta Pavel - Dark Elves 50
24-25 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings 50
26 Rejl Jaromír Praetorian Beastmen 49
27-28 Kohout Pavel Moorhed Dark Elves 47
27-28 Malý Michal Houbičkář Dwarfs 47
29 Matras Martin Golimek The Empire 44
30-32 Gottwald Tomáš Thalas High Elves 43
30-32 Kolátor Jan Instant The Empire 43
30-32 Margetin Matuš - Dwarfs 43
33-34 Dzurenda Michal - Dark Elves 42
33-34 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 42
35-36 Paulíček Michal Evangelis Bretonnia 41
35-36 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 41
37 Novotný Martin - Dark Elves 40
38-39 Kadlecová Zuzana
Warriors of Chaos 39
38-39 Švec František Freezydark Warriors of Chaos 39
40 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 38
41 Hrubý Lukáš
Bretonnia 36
42 Hrubý Jakub
Vampire Counts 32
43 Sládek Matyáš Genda High Elves 27
44 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 20
45 Pálka David Ocelot Beastmen 13

Nabarvení armády

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins 49
2 Kovářík Karel Terecius Skaven 47
3-4 Kolátor Jan Instant The Empire 46
3-4 Urbášek David Deff Lizardmen 46
5-7 Kohout Pavel Moorhed Dark Elves 43
5-7 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 43
5-7 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings 43
8 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 42
9-11 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 41
9-11 Paulíček Michal Evangelis Bretonnia 41
9-11 Polák Petr Poldy Bretonnia 41
12-13 Kadlecová Zuzana
Warriors of Chaos 40
12-13 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 40
14-15 Hrubý Jakub
Vampire Counts 38
14-15 Škréta Pavel - Dark Elves 38
16 Sládek Matyáš Genda High Elves 35
17 Mirošník Karel - Orcs and Goblins 33
18 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 32
19 Kučera Vít Kasumi High Elves 31
20-21 Čadil Jan Čáďa Tomb Kings 30
20-21 Kutnar Jan Pidel Orcs and Goblins 30
22-23 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 28
22-23 Matras Martin Golimek The Empire 28
24 Gottwald Tomáš Thalas High Elves 23
25 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 18
26 Fencl Milan Zvonda Daemons of Chaos 17
27 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 14
28 Rejl Jaromír Praetorian Beastmen 13
29 Margetin Matuš - Dwarfs 12
30-31 Malý Michal Houbičkář Dwarfs 10
30-31 Pálka David Ocelot Beastmen 10
30-31 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 10
33 Hovorka David Kejv Daemons of Chaos 9
34-35 Medřický Filip Xod Dwarfs 8
34-35 Polák Martin Mato3 Dark Elves 8
36-38 Dobeš Martin Dobesh Orcs and Goblins 7
36-38 Novotný Martin - Dark Elves 7
36-38 Skřivánek Adam Evaenarion Empire 7
39-41 Dzurenda Michal - Dark Elves 6
39-41 Mýtina Ondřej Vrinkl Vampire Counts 6
39-41 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 6
42-43 Čermák Lukáš Gobbos Orcs and Goblins 5
42-43 Hrubý Lukáš
Bretonnia 5
44 Švec František Freezydark Warriors of Chaos 2
45 Šimeček Vladislav Anomander The Empire 1

Volba hráčů - nejlepší nabarvení

David Urbášek

 

NWJmY