Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Argentum- 24. - 25. 3. 2012

Warhammer 40.000 - 1.750 bodů

Celkový vítěz

No. Jméno Přezdívka Armáda Celkem
1-2 Cullen Darrah
Orks 113
1-2 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights 113
3 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 110
4-5 Břínek Pavel Slimork Orks 104
4-5 Smejkal Štěpán Smejky Dark Angels 104
6 Ilkanin Vít Madhamster Imperial Guard 103
7 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 100
8-9 Čadík Jindra Užmětosere Tyranids 98
8-9 Fiala Tomáš Filth Chaos Space Marines 98
10 Gottwald Tomáš Thalas Space Marines 95
11 Koranda Jiří Goro Space Wolves 94
12 Javorský Jakub OHM Blood Angels 90
13 Mikoška Tomáš Solemn Space Marines 89
14 Kocman Jiří Komplikátor Space Wolves 82
15 Kárník Jan - Blood Angels 80
16 Nechvátal Ota Ulrik Orks 79
17-18 Dostál Davit Dostík Imperial Guard 78
17-18 Papáček Miroslav - Grey Knights 78
19-20 Cízl Jakub - Necrons 74
19-20 Šeliga Milan Ravenity Dark Eldar 74
21 Puš Jan Janek Imperial Guard 73
22-23 Jäger Alfred - Tyranids 72
22-23 Kukla Jaroslav Jaramír Chaos Space Marines 72
24 Baron Václav - Grey Knights 70
25 Cinko Miroslav Lynx Tyranids 69
26 Boráň Michal - Chaos Space Marines 68
27 Hradil Miroslav - Blood Angels 65
28 Pekarík David Dejv Space Marines 64
29 Šmíd Josef Pepe Necrons 59
30 Šmíd Marek - Blood Angels 57
31 Moravec Martin Goran Dark Eldar 54
32 Částka Stanislav Nesst Eldar 52
33 Veselý Tomáš - Eldar 50
34 Sršeň Lukáš Čmelák Imperial Guard 24

Nejlepší generál

No. Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Cullen Darrah
Orks 76
2 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 74
3 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights 67
4 Baron Václav - Grey Knights 64
5 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 63
6 Ilkanin Vít Madhamster Imperial Guard 62
7 Břínek Pavel Slimork Orks 61
8-9 Kárník Jan - Blood Angels 59
8-9 Papáček Miroslav - Grey Knights 59
10-11 Javorský Jakub OHM Blood Angels 57
10-11 Puš Jan Janek Imperial Guard 57
12 Smejkal Štěpán Smejky Dark Angels 56
13 Čadík Jindra Užmětosere Tyranids 54
14 Fiala Tomáš Filth Chaos Space Marines 53
15 Hradil Miroslav - Blood Angels 51
16 Moravec Martin Goran Dark Eldar 50
17 Kocman Jiří Komplikátor Space Wolves 49
18-20 Koranda Jiří Goro Space Wolves 47
18-20 Mikoška Tomáš Solemn Space Marines 47
18-20 Šmíd Marek - Blood Angels 47
21 Gottwald Tomáš Thalas Space Marines 46
22-24 Cinko Miroslav Lynx Tyranids 45
22-24 Nechvátal Ota Ulrik Orks 45
22-24 Pekarík David Dejv Space Marines 45
25 Částka Stanislav Nesst Eldar 42
26 Dostál Davit Dostík Imperial Guard 41
27 Šeliga Milan Ravenity Dark Eldar 40
28-30 Jäger Alfred - Tyranids 39
28-30 Šmíd Josef Pepe Necrons 39
28-30 Veselý Tomáš - Eldar 39
31 Boráň Michal - Chaos Space Marines 38
32 Cízl Jakub - Necrons 36
33 Kukla Jaroslav Jaramír Chaos Space Marines 26
34 Sršeň Lukáš Čmelák Imperial Guard 8

Nabarvení armády

No. Jméno Přezdívka Armáda Barvení
1 Gottwald Tomáš Thalas Space Marines 49
2 Smejkal Štěpán Smejky Dark Angels 48
3 Koranda Jiří Goro Space Wolves 47
4 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights 46
5 Kukla Jaroslav Jaramír Chaos Space Marines 46
6 Fiala Tomáš Filth Chaos Space Marines 45
7 Čadík Jindra Užmětosere Tyranids 44
8 Břínek Pavel Slimork Orks 43
9 Mikoška Tomáš Solemn Space Marines 42
10 Ilkanin Vít Madhamster Imperial Guard 41
11 Cízl Jakub - Necrons 38
12 Cullen Darrah
Orks 37
13 Dostál Davit Dostík Imperial Guard 37
14 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 37
15 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 36
16 Nechvátal Ota Ulrik Orks 34
17 Šeliga Milan Ravenity Dark Eldar 34
18 Javorský Jakub OHM Blood Angels 33
19 Jäger Alfred - Tyranids 33
20 Kocman Jiří Komplikátor Space Wolves 33
21 Boráň Michal - Chaos Space Marines 30
22 Cinko Miroslav Lynx Tyranids 24
23 Kárník Jan - Blood Angels 21
24 Šmíd Josef Pepe Necrons 20
25 Papáček Miroslav - Grey Knights 19
26 Pekarík David Dejv Space Marines 19
27 Puš Jan Janek Imperial Guard 16
28 Sršeň Lukáš Čmelák Imperial Guard 16
29 Hradil Miroslav - Blood Angels 14
30 Veselý Tomáš - Eldar 11
31 Částka Stanislav Nesst Eldar 10
32 Šmíd Marek - Blood Angels 10
33 Baron Václav - Grey Knights 6
34 Moravec Martin Goran Dark Eldar 4

Volba hráčů - nejlepší nabarvení

Ota Nechvátal