Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Bloodpeak - 5. - 6. 11. 2011

Warhammer Fantasy Battles - 2999 bodů

Celkový vítěz

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Koštíř Josef HornedRat Skaven 119
2 Kovářík Karel - Skaven 116
3 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 115
4 Veska Tobiáš DrAnthrax Warriors of Chaos 106
5 Pavlíček Miroslav Popelka Ogre Kingdoms 105
6 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins 99
7 Kadlecová Zuzana - Vampire Counts 95
8 Patrman Tomáš Tomush Lizardmen 95
9 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 95
10 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 94
11 Hrubý Jakub - Vampire Counts 90
12 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs 83
13 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 81
14 Mengler Pavel - Dwarfs 81
15 Hlubuček Stanislav - Dark Elves 80
16 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven 79
17 Vráblík Aleš - Ogre Kingdoms 77
18 Klinský Jakub Firstflesh Empire 75
19 Sztacho Petr - Lizardmen 74
20 Škréta Pavel - Empire 73
21 Dupal Jiří Dupi Dwarfs 72
22 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 72
23 Hovorka David - Ogre Kingdoms 71
24 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 71
25 Svatoš Petr - Lizardmen 68
26 Fencl Milan Zvonda Lizardmen 67
27 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings 66
28 Maxima Dominik - Lizardmen 63
29 Kučera Vít Kasumi High Elves 63
30 Nývlt Mirko Gezoušek Vampire Counts 62
31 Pálka David - Vampire Counts 60
32 Veselý Ondřej - Bretonnia 58
33 Kutnar Jan - Empire 58
34 Medřický Filip Xod Dwarfs 55
35 Šnyrych Jan Fofr Orcs & Goblins 50
36 Hrubý Lukáš - Bretonnia 47
37 Šimeček Vladislav Anomander Empire 47
38 Baloun Jiří - Lizardmen 43
39 Beran Lukáš Klimchuck Warriors of Chaos 42
40 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 38
41 Zaviačič Jiří - Orcs & Goblins 38

Nejlepší generál

1 Koštíř Josef HornedRat Skaven 78
2 Pavlíček Miroslav Popelka Ogre Kingdoms 70
3 Sztacho Petr - Lizardmen 69
4 Kovářík Karel - Skaven 68
5-8 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 67
5-8 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 67
5-8 Patrman Tomáš Tomush Lizardmen 67
5-8 Veska Tobiáš DrAnthrax Warriors of Chaos 67
9 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 64
10 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 60
11 Hovorka David - Ogre Kingdoms 59
12 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven 57
13 Fencl Milan Zvonda Lizardmen 54
14-15 Klinský Jakub Firstflesh Empire 53
14-15 Pálka David - Vampire Counts 53
16-17 Kučera Vít Kasumi High Elves 52
16-17 Nývlt Mirko Gezoušek Vampire Counts 52
18 Veselý Ondřej - Bretonnia 51
19-22 Hrubý Jakub - Vampire Counts 50
19-22 Kadlecová Zuzana - Vampire Counts 50
19-22 Kutnar Jan - Empire 50
19-22 Maxima Dominik - Lizardmen 50
23 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs 50
24 Mengler Pavel - Dwarfs 49
25 Medřický Filip Xod Dwarfs 48
26-28 Hlubuček Stanislav - Dark Elves 46
26-28 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 46
26-28 Šimeček Vladislav Anomander Empire 46
29 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins 45
30 Hrubý Lukáš - Bretonnia 40
31-32 Šnyrych Jan Fofr Orcs & Goblins 37
31-32 Vráblík Aleš - Ogre Kingdoms 37
33 Svatoš Petr - Lizardmen 36
34 Baloun Jiří - Lizardmen 35
35-36 Škréta Pavel - Empire 34
35-36 Zaviačič Jiří - Orcs & Goblins 34
37-38 Beran Lukáš Klimchuck Warriors of Chaos 31
37-38 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts 31
39 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings 29
40-41 Dupal Jiří Dupi Dwarfs 28
40-41 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts 28

Nabarvení armády

1 Kořínek Milan Chandler Orcs & Goblins
2 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos
3 Kovářík Karel - Skaven
4 Kozák Kamil Skaven2 Skaven
5 Kadlecová Zuzana - Vampire Counts
6 Dupal Jiří Dupi Dwarfs
7 Koštíř Josef HornedRat Skaven
8 Trapl Tomáš Tomlin Vampire Counts
9 Hrubý Jakub - Vampire Counts
10 Vráblík Aleš - Ogre Kingdoms
11 Škréta Pavel - Empire
12 Veska Tobiáš DrAnthrax Warriors of Chaos
13 Zapletal Jakub Mefisto Tomb Kings
14 Pavlíček Miroslav Popelka Ogre Kingdoms
15 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves
16 Hlubuček Stanislav - Dark Elves
17 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs
18 Mengler Pavel - Dwarfs
19 Svatoš Petr - Lizardmen
20 Patrman Tomáš Tomush Lizardmen
21 Klinský Jakub Firstflesh Empire
22 Mýtina Ondřej Vrinkl Skaven
23 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos
24 Fencl Milan Zvonda Lizardmen
25 Maxima Dominik - Lizardmen
26 Šnyrych Jan Fofr Orcs & Goblins
27 Hovorka David - Ogre Kingdoms
28 Beran Lukáš Klimchuck Warriors of Chaos
29 Kučera Vít Kasumi High Elves
30 Nývlt Mirko Gezoušek Vampire Counts
31 Pešta Ladislav Landis Vampire Counts
32 Baloun Jiří - Lizardmen
33 Kutnar Jan - Empire
34 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos
35 Hrubý Lukáš - Bretonnia
36 Medřický Filip Xod Dwarfs
37 Pálka David - Vampire Counts
38 Veselý Ondřej - Bretonnia
39 Sztacho Petr - Lizardmen
40 Zaviačič Jiří - Orcs & Goblins
41 Šimeček Vladislav Anomander Empire

Volba hráčů - nejlepší nabarvení

Milan Kořínek

 

ZDM4MmU5O