Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Dolumar - 8. - 9. 10. 2011

Warhammer 40.000 - 1800 bodů

Celkový vítěz

No. Jméno Přezdívka Armáda Celkem
1 Kozel Luboš - Eldar 128
2 Profous Jan Zoltán Orks 115
3 Cullen Darrah - Orks 108
4 Koranda Jiří Goro Space Wolves 103
5 Čadík Jindřich Užmětosere Tyranids 96
6 Červa Jiří Toch Black Templars 95
7 Kocman Jiří Komplikátor Tyranids 93
8 Lučenič Matej Weregore Imperial Guard 93
9 Gottwald Tomáš Thalas Space Marines 92
10 Sedláček martin Adolf Chaos Space Marines 92
11 Hradil Miroslav - Imperial Guard 90
12 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 89
13 Smejkal Štěpán Smejky Dark Angels 88
14 Fiala Jiří Phule Dark Eldar 86
15 Mareš Vojtěch Rybník Space Marines 85
16 Javorský Jakub Ohm Space Marines 81
17 Kellner Chazz - Space Wolves 78
18 Veselý Tomáš - Space Marines 75
19 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights 72
20 Papáček Miroslav - Grey Knights 72
21 Kárník jan McBaf Blood Angels 70
22 Lagdan Martin Vegan Eldar 69
23 Ilkanin Vít Madhamster Imperial Guard 66
24 Straka Vojtěch Chaindler Eldar 65
25 Juris Filip - Chaos Space Marines 63
26 Puš Jan Janek Imperial Guard 62
27 Dušek Vojtěch Mouka22 Chaos Space Marines 59
28 Schier Jakub Plešoun Chaos Space Marines 56
29 Sousedík Martin Suso Space Wolves 56
30 Mareš Jakub Kostěj Black Templars 52
31 Kindl Jakub Markan Chaos Space Marines 51
32 Nechvátal Ota Ulrik Orks 51
33 Dostál David Dostik Imperial Guard 48
34 Jäger Alfred - Tyranids 43
35 Šťastný Marek Rogen Black Templars 43
36 Skoupý Ondřej Lokarno Space Marines 28
37 Ponimatkin Jiří - Space Marines 25

Nejlepší generál

No. Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Kozel Luboš - Eldar 87
2 Profous Jan Zoltán Orks 77
3 Lučenič Matej Weregore Imperial Guard 76
4 Cullen Darrah - Orks 75
5 Fiala Jiří Phule Dark Eldar 75
6 Lagdan Martin Vegan Eldar 66
7 Kocman Jiří Komplikátor Tyranids 64
8 Javorský Jakub Ohm Space Marines 60
9 Červa Jiří Toch Black Templars 59
10 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons 58
11 Čadík Jindřich Užmětosere Tyranids 57
12 Straka Vojtěch Chaindler Eldar 57
13 Kárník jan McBaf Blood Angels 56
14 Koranda Jiří Goro Space Wolves 56
15 Sedláček martin Adolf Chaos Space Marines 56
16 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights 55
17 Papáček Miroslav - Grey Knights 53
18 Schier Jakub Plešoun Chaos Space Marines 53
19 Sousedík Martin Suso Space Wolves 50
20 Puš Jan Janek Imperial Guard 49
21 Hradil Miroslav - Imperial Guard 48
22 Kindl Jakub Markan Chaos Space Marines 47
23 Gottwald Tomáš Thalas Space Marines 46
24 Mareš Vojtěch Rybník Space Marines 45
25 Veselý Tomáš - Space Marines 45
26 Smejkal Štěpán Smejky Dark Angels 43
27 Juris Filip - Chaos Space Marines 42
28 Kellner Chazz - Space Wolves 42
29 Jäger Alfred - Tyranids 38
30 Šťastný Marek Rogen Black Templars 36
31 Ilkanin Vít Madhamster Imperial Guard 34
32 Dostál David Dostik Imperial Guard 30
33 Dušek Vojtěch Mouka22 Chaos Space Marines 26
34 Mareš Jakub Kostěj Black Templars 25
35 Nechvátal Ota Ulrik Orks 25
36 Skoupý Ondřej Lokarno Space Marines 18
37 Ponimatkin Jiří - Space Marines 17

Nabarvení armády

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Koranda Jiří Goro Space Wolves
2 Gottwald Tomáš Thalas Space Marines
3 Smejkal Štěpán Smejky Dark Angels
4 Hradil Miroslav - Imperial Guard
5 Kozel Luboš - Eldar
6 Mareš Vojtěch Rybník Space Marines
7 Čadík Jindřich Užmětosere Tyranids
8 Profous Jan Zoltán Orks
9 Červa Jiří Toch Black Templars
10 Kellner Chazz - Space Wolves
11 Schier Jakub Plešoun Chaos Space Marines
12 Cullen Darrah - Orks
13 Dušek Vojtěch Mouka22 Chaos Space Marines
14 Ilkanin Vít Madhamster Imperial Guard
15 Pavlíček Miroslav Popelka Chaos Daemons
16 Veselý Tomáš - Space Marines
17 Kocman Jiří Komplikátor Tyranids
18 Mareš Jakub Kostěj Black Templars
19 Nechvátal Ota Ulrik Orks
20 Jäger Alfred - Tyranids
21 Juris Filip - Chaos Space Marines
22 Papáček Miroslav - Grey Knights
23 Dostál David Dostik Imperial Guard
24 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights
25 Lučenič Matej Weregore Imperial Guard
26 Kárník jan McBaf Blood Angels
27 Puš Jan Janek Imperial Guard
28 Fiala Jiří Phule Dark Eldar
29 Skoupý Ondřej Lokarno Space Marines
30 Ponimatkin Jiří - Space Marines
31 Straka Vojtěch Chaindler Eldar
32 Šťastný Marek Rogen Black Templars
33 Sousedík Martin Suso Space Wolves
34 Javorský Jakub Ohm Space Marines
35 Kindl Jakub Markan Chaos Space Marines
36 Lagdan Martin Vegan Eldar
37 Sedláček martin Adolf Chaos Space Marines

Volba hráčů - nejlepší nabarvení

Štěpán Smejkal