Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Acralem

Celkový vítěz

1 Čadík Jindřich UMTS Dark Angels
2 Slavík Ondřej Slaava Witch Hunters
3 Kellner Chazz - Space Wolves
4 Červa Jiří Toch Space Marines
5 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves
6 Kozel Luboš - Eldar
7 Puš Jan Janek Imperial Guard
8 Slavík Martin Rossignol Space Marines
9 Kocman Jiří Komplikátor Chaos Daemons
10 Sedláček Martin Adolf Chaos Space Marines
11 Ilkanin Vít Madhamster IG Armoured Company
12 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights
13 Javorský Jakub OHM Space Marines
14 Břínek Pavel Slimork Orks
15 Stehlík Marek Listy Orks
16 Šťastný Marek Rogen Tau Empire
17 Kolář Jan Arafeus Blood Angels
18 Gottwald Tomáš Thalas Dark Angels
19 Veselý Tomáš
Space Marines
20 Plavecký Petr - Imperial Guard
21 Filip Jan Watchdog Tau Empire
22 Rybín Martin - Tau Empire
23 Dušek Vojtěch Mouka Chaos Space Marines
24 Šmíd Josef Pepe Necrons
25 Lagdan Martin Vegan Eldar
26 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar
27 Sršeň Lukáš Čmelák Imperial Guard

 

Nejlepší generál

No. Jméno Přezdívka Armáda Gtot Ptot
1 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights 16 8190
2 Čadík Jindřich
Dark Angels 16 5487
3 Břínek Pavel Slimork Orks 15 7171
4 Slavík Ondřej Slaava Witch Hunters 14 6313
5 Červa Jiří Toch Space Marines 14 5610
6 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves 13 6879
7 Kellner Chazz - Space Wolves 13 6722
8 Javorský Jakub OHM Space Marines 13 6376
9 Kolář Jan Arafeus Blood Angels 12 6579
10 Puš Jan Janek Imperial Guard 12 6354
11 Kozel Luboš - Eldar 11 6256
12 Plavecký Petr - Imperial Guard 11 5852
13 Sedláček Martin Adolf Chaos Space Marines 11 5431
14 Kocman Jiří Komplikátor Chaos Daemons 10 7576
15 Slavík Martin Rossignol Space Marines 10 6407
16 Ilkanin Vít Madhamster IG Armoured Company 10 6406
17 Veselý Tomáš
Space Marines 10 4979
18 Lagdan Martin Vegan Eldar 8 6997
19 Rybín Martin - Tau Empire 8 6018
20 Stehlík Marek Listy Orks 7 5448
21 Filip Jan Watchdog Tau Empire 7 5328
22 Šťastný Marek Rogen Tau Empire 7 4402
23 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar 6 4058
24 Šmíd Josef Pepe Necrons 5 3538
25 Gottwald Tomáš Thalas Dark Angels 5 3225
26 Dušek Vojtěch Mouka Chaos Space Marines 5 2643
27 Sršeň Lukáš Čmelák Imperial Guard 1 3025

 

Barvení

1 Čadík Jindřich
Dark Angels
2 Gottwald Tomáš Thalas Dark Angels
3 Kozel Luboš - Eldar
4-5 Kellner Chazz - Space Wolves
4-5 Slavík Martin Rossignol Space Marines
6 Kocman Jiří Komplikátor Chaos Daemons
7-9 Slavík Ondřej Slaava Witch Hunters
7-9 Stehlík Marek Listy Orks
7-9 Šťastný Marek Rogen Tau Empire
10 Tesner Jiří Grigorij Space Wolves
11 Ilkanin Vít Madhamster IG Armoured Company
12-14 Červa Jiří Toch Space Marines
12-14 Puš Jan Janek Imperial Guard
12-14 Sedláček Martin Adolf Chaos Space Marines
15 Dušek Vojtěch Mouka Chaos Space Marines
16 Filip Jan Watchdog Tau Empire
17 Šmíd Josef Pepe Necrons
18-20 Javorský Jakub OHM Space Marines
18-20 Rybín Martin - Tau Empire
18-20 Veselý Tomáš
Space Marines
21 Plavecký Petr - Imperial Guard
22 Kolář Jan Arafeus Blood Angels
23 Lagdan Martin Vegan Eldar
24 Sršeň Lukáš Čmelák Imperial Guard
25 Břínek Pavel Slimork Orks
26 Gregovský Tomáš Greg Grey Knights
27 Kozák Kamil Skaven2 Dark Eldar

 

Barvení - volba hráčů

Kozel Luboš a Čadík Jindřch - shodný počet hlasů