Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Gnaw Pit, 5. - 6. 2. 2011

Celkový vítěz

 

 

No. Jméno Přezdívka Armáda
1 Bartoš Filip Sirkař High Elves 112
2 Koštíř Josef HornedRat Skaven 110
3 Kovářík Karel - Vampire Counts 107
4 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs 106
5 Čadil Jan Čáďa Dark Elves 104
6 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 102
7 Veska Tobiáš Dr Anthrax Empire 101
8 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 100
9 Pavlíček Miroslav Popelka Daemons of Chaos 100
10 Návara David - High Elves 95
11 Nývlt Mirko Gezoušek Wood Elves 89
12 Kučera Vít Kasumi High Elves 88
13 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 87
14 Buroň Michal Baryk Dwarfs 85
15 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 81
16 Šustr Marek Chroust Lizardmen 79
17 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 78
18 Chlapek Petr Muscari Orcs and Goblins 72
19 Kadlecová Zuzana - Daemons of Chaos 70
20 Indra Ladislav Gwinn Wood Elves 62
21 Hrbek Filip - Skaven 62
22 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 57
23 Dvořák Filip Mac Dwarfs 57
24 Mentlík Daniel Dodo High Elves 57
25 Mikeš Jiří Akal Orcs and Goblins 55
26 Dobeš Martin Dobesh Orcs and Goblins 53
27 Rejl Jaromír Praetorian Beastmen 50
28 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 48
29 Polák Martin Mato34 Orcs and Goblins 45
30 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 39

 

Nejlepší generál

 

No. Jméno Přezdívka Armáda Gtot
1 Čadil Jan Čáďa Dark Elves 77
2 Bartoš Filip Sirkař High Elves 69
3 Koštíř Josef HornedRat Skaven 69
4 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs 66
5 Kovářík Karel - Vampire Counts 64
6 Pavlíček Miroslav Popelka Daemons of Chaos 64
7 Návara David - High Elves 62
8 Veska Tobiáš Dr Anthrax Empire 60
9 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 57
10 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 56
11 Kučera Vít Kasumi High Elves 54
12 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 53
13 Hrbek Filip - Skaven 53
14 Dvořák Filip Mac Dwarfs 52
15 Mentlík Daniel Dodo High Elves 50
16 Nývlt Mirko Gezoušek Wood Elves 47
17 Mikeš Jiří Akal Orcs and Goblins 46
18 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 46
19 Rejl Jaromír Praetorian Beastmen 46
20 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 46
21 Buroň Michal Baryk Dwarfs 45
22 Dobeš Martin Dobesh Orcs and Goblins 45
23 Polák Martin Mato34 Orcs and Goblins 42
24 Šustr Marek Chroust Lizardmen 42
25 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 39
26 Chlapek Petr Muscari Orcs and Goblins 38
27 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 37
28 Kadlecová Zuzana - Daemons of Chaos 36
29 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 21
30 Indra Ladislav Gwinn Wood Elves 18

 

Volba hráčů - nejlepší nabarvení

Indra Ladislav - "Gwinn"

 

Barvení

 


Jméno Přezdívka Armáda CELKEM
1 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 46
2 Indra Ladislav Gwinn Wood Elves 44
3 Bartoš Filip Sirkař High Elves 43
4 Kovářík Karel - Vampire Counts 43
5 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 43
6 Nývlt Mirko Gezoušek Wood Elves 42
7 Koštíř Josef HornedRat Skaven 41
8 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 41
9 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 41
10 Veska Tobiáš Dr Anthrax Empire 41
11 Buroň Michal Baryk Dwarfs 40
12 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs 40
13 Šustr Marek Chroust Lizardmen 37
14 Pavlíček Miroslav Popelka Daemons of Chaos 36
15 Chlapek Petr Muscari Orcs and Goblins 34
16 Kadlecová Zuzana - Daemons of Chaos 34
17 Kučera Vít Kasumi High Elves 34
18 Návara David - High Elves 33
19 Hořák Petr Sabre Warriors of Chaos 28
20 Čadil Jan Čáďa Dark Elves 27
21 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 18
22 Žoudlík Stanislav Gotrek Chaos Dwarfs 18
23 Hrbek Filip - Skaven 9
24 Mikeš Jiří Akal Orcs and Goblins 9
25 Dobeš Martin Dobesh Orcs and Goblins 8
26 Mentlík Daniel Dodo High Elves 7
27 Dvořák Filip Mac Dwarfs 5
28 Rejl Jaromír Praetorian Beastmen 4
29 Polák Martin Mato34 Orcs and Goblins 3
30 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 2