Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledková listina - Ogr Cubb Bhagar

Celkový vítěz

No. Jméno Přezdívka Armáda Celkem
1 Černý Jan Fox Daemons of Chaos 123
2 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 112
3 Kovařík Karel Terecius Skaven 104
4 Pavlíček Miroslav Popelka Warriors of Chaos 104
5 Koštíř Josef Horned Rat Skaven 101
6 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 101
7 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins 99
8 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 99
9 Hejl Michal - Lizardmen 98
10 Kadlecová Zuzana - Vampire Counts 98
11 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs 96
12 Veska Tobiáš Dr. Anthrax Empire 96
13 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 94
14 Fiala Jan - Dark Elves 92
15 Polák Petr Poldy Bretonnia 86
16 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 85
17 Balšianka Michal - Ogre Kingdoms 83
18 Palacka Bronislav - High Elves 82
19 Horák Václav - Wood Elves 78
20 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 78
21 Svatoš Petr - Lizardmen 77
22 Pálka David Ocelot Vampire Counts 75
23 Šustr Marek Chroust Wood Elves 73
24 Dzurenda Michal - Skaven 72
25 Kučera Vít Kasumi Tomb Kings 67
26 Polák Martin Mato3 Dark Elves 63
27 Ezechiáš Ezi Dark Elves 59
28 Hovorka David - Ogre Kingdoms 57
29 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 55
30 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 55
31 Klinský Jakub Firstflash Empire 55
32 Zima Přemek - Lizardmen 55
33 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 53
34 Malý Michal Houbičkář Dwarfs 51
35 Medřický Filip Xod Dwarfs 49
36 Hrubý Lukáš - Bretonnia 44
37 Smrček Jiří - Dark Elves 43
38 Dupal Jiří Dupi Dwarfs 29

 

Nejlepší generál

No. Jméno Přezdívka Armáda Hry
1 Černý Jan Fox Daemons of Chaos 83
2 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 73
3 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 73
4 Pavlíček Miroslav Popelka Warriors of Chaos 69
5 Hejl Michal - Lizardmen 68
6 Dzurenda Michal - Skaven 65
7 Koštíř Josef Horned Rat Skaven 65
8 Kovařík Karel Terecius Skaven 63
9 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 62
10 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs 61
11 Kadlecová Zuzana - Vampire Counts 59
12 Kučera Vít Kasumi Tomb Kings 57
13 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 56
14 Fiala Jan - Dark Elves 55
15 Veska Tobiáš Dr. Anthrax Empire 54
16 Ezechiáš Ezi Dark Elves 53
17 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 51
18 Balšianka Michal - Ogre Kingdoms 50
19 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins 50
20 Palacka Bronislav - High Elves 49
21 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 49
22 Svatoš Petr - Lizardmen 48
23 Horák Václav - Wood Elves 46
24 Polák Petr Poldy Bretonnia 46
25 Klinský Jakub Firstflash Empire 44
26 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 43
27 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 43
28 Medřický Filip Xod Dwarfs 41
29 Pálka David Ocelot Vampire Counts 41
30 Šustr Marek Chroust Wood Elves 40
31 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 40
32 Hrubý Lukáš - Bretonnia 38
33 Polák Martin Mato3 Dark Elves 35
34 Smrček Jiří - Dark Elves 34
35 Zima Přemek - Lizardmen 29
36 Hovorka David - Ogre Kingdoms 27
37 Malý Michal Houbičkář Dwarfs 24
38 Dupal Jiří Dupi Dwarfs 16

 

 

Barvení

No. Jméno Přezdívka Armáda Barvení
1 Kořínek Milan Chandler Orcs and Goblins 49
2 Kozák Kamil Skaven2 Skaven 43
3 Veska Tobiáš Dr. Anthrax Empire 42
4 Kovařík Karel Terecius Skaven 41
5 Černý Jan Fox Daemons of Chaos 40
6 Polák Petr Poldy Bretonnia 40
7 Bukvic Michal Pudl Warriors of Chaos 39
8 Kadlecová Zuzana - Vampire Counts 39
9 Orsák Jan Orsman Orcs and Goblins 39
10 Trapl Tomáš Tomlin Wood Elves 38
11 Fiala Jan - Dark Elves 37
12 Koštíř Josef Horned Rat Skaven 36
13 Vitásek Otakar Rhawn Dark Elves 36
14 Pavlíček Jan Krvavý Zub Dwarfs 35
15 Pavlíček Miroslav Popelka Warriors of Chaos 35
16 Pálka David Ocelot Vampire Counts 34
17 Balšianka Michal - Ogre Kingdoms 33
18 Palacka Bronislav - High Elves 33
19 Šustr Marek Chroust Wood Elves 33
20 Horák Václav - Wood Elves 32
21 Hejl Michal - Lizardmen 30
22 Hovorka David - Ogre Kingdoms 30
23 Svatoš Petr - Lizardmen 29
24 Polák Martin Mato3 Dark Elves 28
25 Malý Michal Houbičkář Dwarfs 27
26 Zima Přemek - Lizardmen 26
27 Ambrož Petr Ampy Daemons of Chaos 21
28 Dupal Jiří Dupi Dwarfs 13
29 Hrubý Jakub - Warriors of Chaos 12
30 Kaminský Ján Decado Vampire Counts 12
31 Klinský Jakub Firstflash Empire 11
32 Kučera Vít Kasumi Tomb Kings 10
33 Smrček Jiří - Dark Elves 9
34 Medřický Filip Xod Dwarfs 8
35 Dzurenda Michal - Skaven 7
36 Ezechiáš Ezi Dark Elves 6
37 Hrubý Lukáš - Bretonnia 6
38 Svěrek Jakub baTh Orcs and Goblins 2

 

 

Barvení - volba hráčů

Milan Kořínek