Kontakty:

Ogří Doupě
Moravská 5, Praha

Tel.: +420 222 210 090
e-mail: praha@fantasy.cz

Ogří Doupě na Facebooku

Facebookové skupiny

Modelářství a barvení
Ogří Deskohraní

Otevírací doba:

PO: 11-19
ÚT: 11-22
ST: 11-22
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
So: 10-18
NE: 10-18

Miniturnaje 2017:

Nepřehlédněte možnost zúčastnit se miniturnajů WFB či WH40k. Více naleznete zde.


» TURNAJE OGR CUBB
Výsledová listina Ogr Cubb Elmingard

Celkový vítěz


Jméno Přezdívka Armáda Celkem
1 Rapušák Tomáš Torapu Ynnari 118
2 Mýtina Ondřej Vrinkl Death Guard 108
3 Sikora Simon Zumikito Ynnari 106
4 Štastný Marek Rogen T'au Empire 93
5 Baron Václav Václav2 Orks 93
6 Tesner Jiří Grigorij Orks 88
7 Dostál David Dostik Imperium 83
8 Král Vlasta Meshuggah Imperium 82
9 Jarkovský Petr Pedro Death Guard 82
10 Hořák Petr Sabre Space Marines 82
11 Čulík Petr Nat Imperium 81
12 Ilkanin Vít Křeček Astra Militarum 81
13 Klinský Jakub Firstflash Necrons 72
14 Binar Adam
Astra Militarum 70
15 Koebe Dominik
Imperium 66
16 Prokopec Leoš Kurgan Tyranids 64
17 Vorel David Davex Space Marines 63
18 Kořínek Zdeněk Diablo Imperium 61
19 Straka Vojtěch Chaindler Ynnari 60
20 Seidel Lukáš Pikachu Space Wolves 59
21 Kozák Kamil Skaven Drukhari 58
22 Jansa Jakub Rektex Blood Angels 55
23 Purnoch Jan Qickly Necrons 51
24 Bouřil Jan Wracas Space Marines 51
25 Schejbal Martin
Imperium 39
26 Brůžek Tomáš
Orks 20

Nejlepší generál


Jméno Přezdívka Armáda Generál
1 Rapušák Tomáš Torapu Ynnari 86
2 Tesner Jiří Grigorij Orks 74
3 Hořák Petr Sabre Space Marines 71
4 Mýtina Ondřej Vrinkl Death Guard 69
5 Král Vlasta Meshuggah Imperium 68
6 Čulík Petr Nat Imperium 67
7 Sikora Simon Zumikito Ynnari 66
8 Štastný Marek Rogen T'au Empire 58
9 Baron Václav Václav2 Orks 58
10 Vorel David Davex Space Marines 57
11 Binar Adam
Astra Militarum 55
12 Jansa Jakub Rektex Blood Angels 52
13 Dostál David Dostik Imperium 49
14 Ilkanin Vít Křeček Astra Militarum 47
15 Prokopec Leoš Kurgan Tyranids 47
16 Seidel Lukáš Pikachu Space Wolves 47
17 Kořínek Zdeněk Diablo Imperium 46
18 Jarkovský Petr Pedro Death Guard 45
19 Kozák Kamil Skaven Drukhari 42
20 Purnoch Jan Qickly Necrons 36
21 Klinský Jakub Firstflash Necrons 35
22 Koebe Dominik
Imperium 27
23 Straka Vojtěch Chaindler Ynnari 27
24 Brůžek Tomáš
Orks 20
25 Bouřil Jan Wracas Space Marines 17
26 Schejbal Martin
Imperium 14

 

Mistr štětce - dle organizátora


Jméno Přezdívka Armáda Barvení
1 Sikora Simon Zumikito Ynnari 40
2 Mýtina Ondřej Vrinkl Death Guard 39
3 Koebe Dominik
Imperium 39
4 Jarkovský Petr Pedro Death Guard 37
5 Klinský Jakub Firstflash Necrons 37
6 Štastný Marek Rogen T'au Empire 35
7 Baron Václav Václav2 Orks 35
8 Dostál David Dostik Imperium 34
9 Ilkanin Vít Křeček Astra Militarum 34
10 Bouřil Jan Wracas Space Marines 34
11 Straka Vojtěch Chaindler Ynnari 33
12 Rapušák Tomáš Torapu Ynnari 32
13 Schejbal Martin
Imperium 25
14 Prokopec Leoš Kurgan Tyranids 17
15 Kozák Kamil Skaven Drukhari 16
16 Binar Adam
Astra Militarum 15
17 Kořínek Zdeněk Diablo Imperium 15
18 Purnoch Jan Qickly Necrons 15
19 Tesner Jiří Grigorij Orks 14
20 Král Vlasta Meshuggah Imperium 14
21 Čulík Petr Nat Imperium 14
22 Seidel Lukáš Pikachu Space Wolves 12
23 Hořák Petr Sabre Space Marines 11
24 Vorel David Davex Space Marines 6
25 Jansa Jakub Rektex Blood Angels 3

 

Mistr štětce - volba hráčů

Mýtina Ondřej